prý narostla čtenářce s nickem Columbo. Přikládá i fotku. V současnosti po dvou dětech má prý prsa, která její manžel nazývá: „Jak když vrabec klovne do těsta“. To od něj není moc hezké, že?

Ještě dnes si pamatuji jak jsem ve třinácti při pohledu na svoje prsa pokaždé brečela. Oni tam totiž nebyly. Všechny spolužačky ve třídě už měli náznak, ale já pořád nic. O rok pozděj už dostaly konečně rozum a začali růst. No zpočátku žádná sláva. Ale na radu mé sestřenice, kdy jsem pravidelně v osmnácti začala konzumovat černé pivo, se to dalo.

Moje prsa nakonec byla jedním z lákadel, které zabraly na mého manžela. Ve svatebních šatech mám krásné plné trojky ( nu což, tenkrát v pátém měsíci těhotenství při 80 kg měly i z čeho být). To jsem ještě nosila dostatečné výstřihy.

Dnes, když sklopím hlavu, tak se už nemám čím pochválit ani manžel pokochat. Po dvou porodech a vždy rychlých hubnutích mám prsa malá a povislá. Jak tvrdí manžel: „Jak když vrabec klovne do těsta“.

Pomalu jsem se začala smiřovat s tím, že prostě už v oněch partiích atraktivní nebudu. Ale když jsem před vánoci viděla v zrcadle muj hrudník, kde prsa připomínaly spíš placáky, jsem vyhlásila boj. Ježíškovi jsem napsala o Decolen a krém na prsa. Teď užívám tabletky a pravidelně se mažu, do toho jsem poslední týden začala ještě posilovat na prsní svaly. Snad to zabere. Chci být přece jenom ještě kočka. Co na tom, že už mám dvě děti, ale je mi teprve 25.

Přikládám fotografii mých prsou den před svatbou (to jsou 4 roky, to mě můj budoucí manžel fotil z okna). Dnešní fotografii opravdu nedám, není tam zatím totiž co fotit.

prsa

S pozdravem

Columbo

Milá Columbo, nebuďte smutná, máte dvě krásné děti a měla byste na sebe být pyšná. A pokud vás má manžel rád (jistě ano) má vás rád i s malými ňadry

Co y na to, milé ženy-in? Napíšete nám také něco k dnešnímu tématu? Jak jste spokojená se svým poprsím? Šla byste někdy na plastiku? Jak se líbí vaše prsa partnerovi?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama