Přeji Vám krásný den, i když u nás na Moravě prší.

Mám jednu takovou příhodu, která se mi stala na záchodě. Je to již pět let, když dcera chodila do školky. Děti za školky jely na výlet a rodiče mohli jet s nimi, tak jsme jeli. Jelo se do ZOO ve Dvoře Králové. Bylo krásné počasí, vše bylo na jedničku. No a protože jsme měli ještě před odjezdem dost času, tak jsme si zašli na jídlo, dali jsme si kafe - děti měly coca colu.

Před odjezdem jsme si ještě zašly na záchod, byl to takový maličký, sotva jsem se tam s Kristýnkou vlezly, počkala jsem na ni, umyla jí ručičky a poslala za tátou. Pak jsem šla já... No a když už jsem se otočila, že si stáhnu kalhoty, tak mi ze zadní kapsy vypadl telefon a samozřejmě, že přímo do záchodu!

Ještě že jsem po holce spláchla. Měla jsem ho nový, sotva týden, byla to Nokia 8210, tenkrát jsem měla strašnou radost, že jsem si ji mohla koupit, a ted´ jsem ji měla v záchodě... :o(( Jasně, že jsem ji tam nenechala. Chmátla jsem pro ni a hned pod kohoutek, jako by té vody měla málo.

Při zpáteční cestě v autobusu, když se mě ptali, co se stalo, že je mokrý, a to jsem ho zrovna celý rozdělávala, aby co nejdřív vyschl, jsem všem řekla, že mi spadl do umyvadla zrovna když jsem se umývala. Doma jsem se přiznala až večer, a můj manža se mi smál ještě druhý den. Mně do smíchu nebylo, přišla jsem o telefon, který jsem si během krátké doby zamilovala...

A zkušenosti se záchody v cizině?
Nejhezčí záchody na dálnicích mají v Rakousku, Německu a v Itálii, to je snad asi jasný. Tak třeba v Bosně a Hercegovině po použití toalety a poté toaletního papíru nevhazují papír do záchodu, ale do koše. Mají tam moc tenké trubky, já to nevěděla, normálně jim to přijde normální a tuto informaci nikde nezveřejňují. Pak jsme přejížděli přes Slovinsko - Rakouské hranice a tam jsem zůstala jak opařená, měli tam jen díru a šlapky a ten puch! Hrůza! Čekala bych něco modernějšího.

Jo, tak to je zatím všechno, kdybych si ještě na nějakou vzpomněla, napíšu.

Přeji všem krásný den  :o)))

S pozdravem renata.mi


Děkujeme za veselou příhodu i za zajímavé postřehy z cestování :).

redakce@zena-in.cz

Reklama