Co se může stát, když se tají svatba před rodinou, ale kamarádky o tom ví? Stačí v mailu kliknout na „odpovědět všem“ a je to, jak píše čtenář Hampetr78.

Přeju vám, ať se svatba vydaří! A moc děkuju za příspěvek, milý Hampetr78.


Při čtení zítřejšího, respektive dnešního tématu jsem si vzpomněl na KIKS přítelkyně asi před půl rokem.

Plánovali jsme svatbu a ještě jsme to neměli nějak dohodnuté a zařízené, tak jsme ještě nikomu nic neřekli a taky jsme plánovali, že uděláme jen obřad na úřadě, jen s dětma a svědkama, pak zajdem na oběd a rodině to oznámíme až potom a uděláme pro ně na zahradě párty.

No a moje milá ženuška jak si píše s kamarádkami, které bydlí po cele republice, tak jim rozeslala nějaké fotky našich dětí, a samozřejmě zadala adresy i členů rodiny, mojí máti a ségry, tety... a nějakým svým dvěma kamarádkám psala, že chystáme svatbu. A jedna z nich, jak došly ty fotky, tak asi nechtě zadala odpovědět všem a napsala jí, jak budou děti na té svatbě krásné a roztomilé a jak budeme mít krásné fotky, když budou v těch šatičkách apod.

Pak došla a říká, že se stal průůůser, že Majka to všem rozeslala a všichni teď vědí, že se chceme vzít. Naštěstí zatim všichni taktně mlčí, a asi čekají na pozvání na svatbu. Ale jak šla zatím přítelkyně na zápis s dcerkou do školky, tak se jí mimochodem paní ředitelka, velká kamarádka mojí tety zeptala, zda má ještě stejné příjmení nebo jestli ho do začátku školního roku budeme měnit. Takže i tetička vyzvídá. Ale je to celkem sranda. Svatba bude koncem srpna.

Hampetr78

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Zprávy poslané omylem

  • Stalo se vám, že jste poslala zprávu (SMS, mail...) někomu jinému?
  • Dostala jste někdy zprávu určenou jinému?
  • Způsobila jste někdy nějakou zprávou průšvih?
  • Vzniklo z takového omylu něco vtipného nebo výjimečného?
  • Máte nějakou zajímavou historku na toto téma?

Pište, budu se těšit na vaše příspěvky! Jedna z vás získá dárek: čokoládu Milka Pralinés.

Na vaše příspěvky čekám do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je ZPRÁVY OMYLEM.

čok

Reklama