Vstupte do světa fyzické i psychické úlevy a užijte si rituál domácích lázní jako my v redakci. Jak na to? To se dozvíte v následujících řádcích!

  • Klára Křížová

I když je předvánoční čas, občas je potřeba zvolnit a dopřát si relax. Velmi jsem uvítala testování produktů Manufaktura. Bylo skvělé si udělat večerní meduňkový rituál pro sladké sny a kvalitní spánek. Miluji vůni meduňky, je tak příjemná! Navíc má zklidňující účinky a je uvolňující. Testovala jsem vonnou svíčku, koupelový gel, solný peeling a tělové mléko. Pokud má někdo rád, může si udělat i bylinkový čaj, já dávám přednost přírodním limonádám. Pokud jste unavení a potřebujete odpočinek, tento rituál vřele doporučuji.

5dfb416c9b3a1obrazek.png

  • Věra Forejtová

Přírodní produkty Manufaktura jsou vždy pro mě potěšením testovat. Především jsou inspirací pro vánoční dárky, které ode mě dostanou mé kamarádky. Když bych měla zhodnotit meduňkový rituál, je to jedna velká pohoda, příjemný dotyk přírody, při kterém můžete úplně vypnout a relaxovat. Miluji si napustit vanu a zapálit si vonnou svíčku, to mě vždycky hrozně zklidní.

5dfb418b7a47bobrazek.png

  • Karolína Waberová

Z meduňkového rituálu od Manufaktury jsem vyzkoušela sprchový gel, tělové mléko a solný peeling. Jsou to produkty, kterých není nikdy dost. Ráda si vybírám přípravky od českých značek, a od těchto zmíněných produktů chci, aby hezky a příjemně voněly. Obě kritéria Manufaktura splňuje. Navíc meduňka vždycky zklidní moji mysl. Sprchový gel tělo osvěží a mléko dokáže zklidnit podrážděnou pokožku, kterou mívám z chlóru. Další produkt, který jsem vyzkoušela byl solný peeling. Peelingy moc nepoužívám, ale vím, že bych měla. Jsou dobré na odstranění odumřelé kůže a zvlášť po tomto jsem měla pocit, že je kůže jako nová. Myslím, že se stane mým oblíbeným produktem, stejně jako v minulosti jílová maska s kyselinou hyaluronovou od Manufaktury.

obrazek.png

  • Marta Kratochvílová

Od Manufaktury jsem testovala vonnou svíčku ze sójového vosku a bylinný čaj. Svíčka voněla jako čistě vyprané prádlo. Vůně byla moc příjemná a byla cítit okamžitě, jakmile jsem ji vytáhla z krabičky. Takové vůně mám moc ráda a oceňuji to, že hořet vydržela opravdu dlouho. Dále jsem měla možnost ochutnat sypaný bylinný čaj ANTISTRES A RELAXACE plný bylinek. Jsou v něm květy heřmánku, lípy, levandule, listy máty peprné, kousky lékořice a listy meduňky. Zkrátka samé vynikající bylinky. A protože jsem milovníkem bylinných čajů a dávám jim vždy přednost před ovocnými, musím uznat, že se tento čajík Manufaktuře velmi vydařil. Do chladných zimních večerů je ideální.

5dfb414f12ab3obrazek.png

O Manufaktuře

Manufaktura je značka poctivé české kosmetiky inspirované českou tradicí, historií a přírodou. Zakládá si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, surovin (české pivo, víno, karlovarská vřídelní sůl, léčivé byliny a ovoce typické pro české zahrady, sady a louky), nápaditém designu a vysokém obsahu přírodních ingrediencí (většina kosmetických produktů jich obsahuje 97 - 99,5 %). Manufaktura ctí tradice, krásy přírody a životní prostředí a je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje. Kosmetické řady značky Manufaktura tvoří ucelené recepty pro domácí lázně, v které je možné proměnit jakoukoli koupelnu, zastavit se, odpočinout si a načerpat nové síly za použití kvalitní kosmetiky a doplňků.

5e5d00f1057fbobrazek.png
Přečtěte si také:

Reklama