Poznejte zvířecí kamarády z celého světa díky novým stavebnicím LEGO® DUPLO® z řady Cesta kolem světa. Na naší planetě žije nespočet druhů zvířat různých barev a velikostí. Svou rozmanitostí zvířecí říše okouzlí snad každého cestovatele. Díky novým stavebnicím a nekonečné fantazii se děti mohou vydat do vzdálených koutů světa a poznat jeho obyvatele. Zábavnou hrou si přirozeně rozšíří své obzory.

LEGO® DUPLO®

Je toho tolik, co lze objevovat! Povídejte si s dětmi o zvířatech, kde žijí, čím se živí, jak nazýváme jejich mláďata, nebo jim vysvětlete, jaký je rozdíl mezi těmi žijícími v džungli a za polárním kruhem. S novými stavebnicemi LEGO® DUPLO® Cesta kolem světa snadno přizpůsobíte hru věku vašich objevitelů. Mladší děti se mohou učit zvuky, které vydává lev nebo opice, a starším můžete ukazovat na mapě světa, kde žijí lední medvědi nebo sloni.

LEGO® DUPLO®

Objevte celou planetu!

Procestujte celý svět

LEGO® DUPLO® Dětská mysl je plná snů a představ. Každý den se tak mohou ocitnout v úplně jiné zemi, nebo dokonce na jiné planetě. Znají ale skutečná místa, ve kterých žijí různá zvířata? Kde bydlí hroch nebo tučňák? S novou stavebnicí LEGO DUPLOCesta kolem světa mohou malí objevitelé cestovat z místa na místo lodí nebo letadlem a poznávat tak spoustu druhů zvířat. Kostky obsažené ve stavebnici vám umožní postavit chrám pro pandu, převezou vás za lvy do savany nebo za tučňáky za polární kruh.

V srdci džungle

LEGO® DUPLO® V džungli je takové horko! Postavte společně s dětmi palmy, které vás ochrání před přímým sluníčkem. Zavěste na ně most a bezpečně přejděte na druhou stranu řeky, aniž byste se střetli s krokodýlem. Se stavebnicí LEGO DUPLO Džungle se vám možná podaří najít i ukrytý poklad. A když už se dobrodružství chýlí ke konci, může váš malý cestovatel odletět v malém letadélku s vrtulí a vyfotit pár fotografií z ptačí perspektivy.

Objevte zamrzlou Arktidu

LEGO® DUPLO® Milují vaše děti zimu a sníh? Ukažte jim, jak s pomocí stavebnice LEGO DUPLO Arktida z kostek postaví iglú. Poté se na saních tažených severským psem vydejte na cestu až za polární kruh. Doprovod vám zajistí veselá velryba či lední medvěd.

Savana plná slunce

LEGO® DUPLO® Objevte společně pestrý život na savaně a zvířata v ní žijící. Ve stavebnici LEGO DUPLO Savana jsou lev a žirafa ti nejlepší přátelé. Ale pozor! Lvi z další smečky už tak přátelští nejsou! Chtěl by se váš malý stavitel podívat žirafě do očí? Ukažte mu, jak postavit typický strom rostoucí v savaně a jak na něj může vyšplhat. Hladového lva nezapomeňte nakrmit čerstvým masem. Stavebnice obsahuje také kostku s obrázkem exotického ptáčka zoborožce.

LEGO® DUPLO® Seznamte se s novými kamarády – roztomilými mláďátky

Váš svět zvířat bude kompletní se stavebnicí LEGO DUPLO Mláďátka, ve které najdete mládě tygra, žirafy, ledního medvěda a želvy.

 Herní tip

Jak přiblížit svět zvířat našim nejmenším

Vytiskněte karty s fotografiemi skutečných zvířat v jejich přirozeném prostředí. Položte tyto kartičky na stůl před vašeho objevitele a připravte si vedle stejná LEGO DUPLO zvířátka. Poté společně přiřazujte skutečná zvířátka na obrázku k oblíbeným LEGO DUPLO zvířatům. Hru opakujte a uvidíte, že za chvíli toto „pexeso“ zvládne váš syn nebo dcerka úplně sám.

Všechny LEGO DUPLO stavebnice podléhají nejpřísnějším normám kvality a bezpečnosti. Za jediný možný způsob hry totiž považujeme bezpečné hraní.

Kompletní LEGO DUPLO naleznete na www.duplosvet.cz.

Reklama