Léto se blíží a s ním i nové zážitky plné cestování a přátel. Ať už vaší vysněnou dovolenou strávíte u moře, poznáváním památek, v horách, na vodě nebo na chatě, jediné, co vám pak zůstane, jsou vaše vzpomínky. Noste je stále při sobě a připomínejte si tak kouzelné chvíle strávené během prázdnin či vzpomínky na letní lásku. S novou letní kolekcí přívěsků, prstýnků a náušnic PANDORA si budete užívat léto během celého roku.

pandora

Z hlubin moře

Azurově modrá, modrá, temně modrá, tyrkysová. Všemi těmito barvami můžeme charakterizovat krásu moře – místo, které nás uklidňuje a které nás nabíjí novou energií, novým životem. Místo, na které rádi vzpomínáme celý rok a těšíme se, až ho zase uvidíme. Přidejte na váš náramek dva nové krásné přívěsky ze sterlingového stříbra v barvách tyrkysové a modrozelené a nechte se unášet na vlnách vzpomínek.

pandora

Atmosféru moře připomínají i další přívěsky z letní kolekce PANDORA. Přívěsek perlorodky ze sterlingového stříbra s bílou sladkovodní kultivovanou perlou, přívěsek mořské hvězdice ze sterlingového stříbra s tyrkysovým kamínkem uprostřed, přívěsek rybičky taktéž ze sterlingového stříbra s krásným detailem oka z modrého topazu či přívěsky ze sterlingového stříbra se zlatými komponenty.

Sluneční třpyt

Slunce je symbolem léta, ale také dobré nálady, neboť dokáže zahřát nejen na těle, ale i a duši. Připomínejte si sluneční třpyt díky přívěskům z nové letní kolekce PANDORA. Udělejte si radost v podobě pavé přívěsků v nových letních barvách, těšit se můžete na černé třešňové pavé květy, červené, modré nebo černé námořnické pavé proužky nebo oslňující třpytivé pavé srdce s kubickou zirkonií. Rozzařte svůj dokonalý vzhled a buďte ještě krásnější.

pandora

Vzpomínky z cest

V nové letní PANDORA kolekci si můžete připomínat vzpomínky na významná místa, na která nechcete zapomenout. Austrálii si připomenete přívěskem ze sterlingového stříbra Sydney Opera House, Izrael přívěskem s Davidovou hvězdou s kubickou zirkonií, dovolenou u moře zas přívěskem s podobou červeného majáku či plachetnicí ze sterlingového stříbra s kubickou zirkonií. Náramek krásně doladí i dva přívěsky ze skla Murano ze sterlingového stříbra ve tvaru slunečních brýlí.

pandora

Zpečetěno láskou

Pokud jste v létě našli svoji letní lásku, mohou se vaše vzpomínky odrážet také v nové kolekci prstýnků ze sterlingového stříbra v různých barvách: černá, červená, fialová, bílá, růžová nebo modrá. Pokud ovšem vaší lásce chcete darovat i své srdce, prstýnek ze sterlingového stříbra s kubickou zirkonií ve tvaru srdce bude tou pravou volbou. Také náušnice mohou být plné lásky, např. ze sterlingového stříbra, které můžete zkombinovat s přívěskem ze skla Murano v černé či růžové barvě. Nebo noste přímo srdíčka ze sterlingového stříbra s kubickou zirkonií. Láska je všude kolem nás, vyprávějte nám svůj milostný příběh.

pandora

Volání dálek

Odjet tak někam daleko, pryč od všedních dnů, pryč od starostí. Každý má občas takové přání. A vy si ho můžete splnit. S přívěsky PANODRA uniknete od dennodenní rutiny, na chvíli se zastavíte a dáte průchod svým snům a myšlenkám. Vybrat si můžete z přívěsku horkovzdušného balónu ze sterlingového stříbra s prvky modré a bílé glazury, přívěsku skútru s červenou glazurou a kubickou zirkonií, přívěsku gondoly s kubickou zirkonií, přívěsku katedrály sv. Basila ze sterlingového stříbra či přívěsku pasu, který je symbolem cestování.

pandora

Vyprávějte nám svůj letní příběh se šperky PANDORA a užívejte si nezapomenutelné letní příběhy každý den.

O ŠPERCÍCH PANDORA

Šperky PANDORA, vyrobené z originálních materiálů, jsou symbolem kvality a nezaměnitelného dánského designu. Vycházejí z myšlenky jedinečnosti každého člověka a touhy naplnit jeho nejtajnější přání. Nabízí možnost kombinovat jednotlivé prvky klenotů a vytvářet tak unikátní šperky PANDORA, které jsou odrazem osobního stylu. Stávají se připomínkou těch nejvýznamnějších a nezapomenutelných událostí života. Jsou osobním deníkem lásky, přátelství, štěstí a momentů, které nosíme ve svém srdci. Šperky PANDORA vám umožní listovat ve vašich vzpomínkách a prožívat tyto chvíle stále znovu.

Inspiraci najdete na webových stránkách www.pandora.net, v pražských značkových obchodech PANDORA v ulici Na Příkopě 13, v Centru Chodov, v Centru Černý Most a nákupním centru PALLADIUM, mimo Prahu ve Foru Nová Karolina v Ostravě a v nákupním centru Olympia Brno. Šperky PANDORA lze v České a Slovenské republice zakoupit také v následujících obchodech: Corial, Police, Sofia, Moloko, Mirror, Halada, Halada City, SGallery, Zlatnictví Valentina, Zlatnictví Zlatá Koruna, Bohemian Jewelry, Gold Point, Présence, Klenoty Trend. Přesný seznam prodejních míst a váš nejbližší obchod naleznete na www.pandora.net. Těšíme se na vás i na www.facebook.com/pandorajewelry.

Reklama