Zajímavé vyprávění zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Ekleinovka. Její život je přímo přeplněn tajemnými zážitky. Začalo to strašením v bytě, pokračovalo sny o zmizelém synovi a došlo to až ke klinické smrti...

Příspěvek čtenářky Ekleinovky je pro silnější nátury. Jak to vypadá, když v bytě straší a co se může zdát, když vám zmizí syn? To si přečtěte níže...


Je tu pátek a víkend na dosah, tak si ho užijte podle svých představ a s těmi, které máte rádi!

Podivuhodné věci kolem nás...
Na duchy nevěřím, ale že se děje něco mimořádného mezi nebem a zemí, o tom jsem přesvědčená.Přenos energií funguje a jak říkám, jakou energii vysíláme, tu také sklízíme.
Logika je na to krátká. Prostě se tak děje.
Když zemřel můj taťka, do bytu se nastěhoval bývalý manžel. Nastěhoval - prostě odvrtal zámky a bylo. A začaly se dít věci. Nejprve spadlo na chodbě veliké zrcadlo a roztříštilo se na tisíce kousků. Dobře, mohlo být špatně pověšené. Pak vypověděla funkci pračka - byla stará. Poté vyzkratoval sporák - i to může být náhoda. Lednička přestala chladit... odcházel jeden spotřebič za druhým. Protože je bývalý muž alkoholik, domnívali jsme se, že to ničí, když se dopotácí k ránu do bytu. Pak ho čekalo překvapení. V obýváku na zemi plno vody. Prasklé topení? Bylo v pořádku. Nenatažené hodiny bily v noci. Syn tomu nevěřil a šel tam jednou přespat... V noci volal, že v bytě snad straší. Byl z toho tak vynervený, že jsem pro něj k ránu musela přijet. Slyšel prý kroky z ložnice, kde nikdo nebyl. Nevím, nebyla jsem u toho. Bývalý manžel, ač věčně zpitý, se z toho nervově složil. Odstěhoval se...
Pak jsme se do bytu nastěhovali s dětmi. Měla jsem obavy, co se bude dít. A ono nic. Sporák šel, jen spálená kontrolka nesvítila. Lednice chladila, pračka prala... hodiny bily, jen když jsem je natáhla. Nové zrcadlo viselo na staré skobě a drželo. V bytě bylo krásně útulno...
Mívám často živé sny. Když zmizel syn, byla jsem na dně. Najednou slyším nádhernou chrámovou hudbu. Varhany zní stále intenzivněji, úplná nádhera. Začínají se rozsvěcovat barevná, zářivá světla. Já stojím uprostřed chrámu v bílých dlouhých šatech. Najednou ho vidím. Jako zjevení. Můj syn, celý bílý. Úsměv na tváři, podává mi ruku. Chci ho obejmout a on se rozplynul, jako se objevil. Varhany hrají fortissimo... Otvírám oči... pláču. Byl to jen sen??
Nebojím se tmy, duchů, přízraků a jiných éterických vysněných bytostí... ti nám neublíží. Spíše mám obavy z lidí, skutečných, z masa a kostí. Ti dovedou udělat ze života peklo.
Prožila jsem klinickou smrt. Strašně jsem se chtěla vrátit, strašně moc. Jsem tady. Od té doby si vážím jiných hodnot mnohem více. Vidím věci, které jsem dříve nevnímala tak intenzivně. Jsem to ale pořád já.

Ekleinovka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Čtvrtá otázka do soutěže: Poznejte filmovou ukázku zní...

  • Jak se celým jménem jmenuje herec, kterému se v ukázce kouří z uší?

Téma dne 23. března 2012: Setkání s tajemnem na vlastní kůži

  • Setkala jste se někdy s tajemnem?
  • Máte nějaký vlastní strašidelný zážitek?

Tak sem s ním! Posílejte mi své příběhy na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na získání strašidelného dárku, posílejte příspěvky nejpozději 23. 3. 2012 do 15.00 hodin a délka příspěvku ať je alespoň rovna tomuto odstavci, může být ale i delší samozřejmě. Jaký že dárek můžete získat? Dvě z vás dostanou zajímavé strašidelné knížky. Pro jednu přispěvatelku tu mám dva díly Upířích deníků L. J. Smithové - Temné vize Odhalení a Stefanovy deníky Chuť krve z nakladatelství FRAGMENT. Druhou z vás čeká knížka Eden Maguire Krásní mrtví, taktéž od FRAGMENTu a knížka Tři kruté příběhy s novelami J. D. Kočího, J. Hlávky a R. Šusta z nakladatelství EPOCHA.

Krom dárku můžete s tímto strašidelným tématem získat také body do březnového kola Věrnostní soutěže. Rozdělím strašlivý nášup celkem 10.000 bodů mezi pět přispěvatelek nějakým náhodným klíčem.

kniha kniha

kniha kniha

Reklama