Možná patříte k lidem, kteří nemají zimní sporty v oblibě. Nebaví vás lyžovat? Zimní relaxaci přece nemusíte vždy spojovat se zasněženými vrcholky. Jeďte do lázní…

Jako lázeňským hostům vám určitě nebude vadit, když místo bílých vloček na svahy padne hustá mlha a déšť, když se mokrý, těžký sníh nalepí na skluznice nebo když zafouká studený severák. Příznivé léčebné a relaxační účinky lázeňských procedur můžete podstoupit za každého počasí.

Dovolená

Lázně nejsou určeny jen nemocným

Oblíbili si je i ti, kteří jsou během roku v práci hodně vytížení. Za pár dnů pobytu v lázeňském prostředí načerpáte novou energii, nabijete baterky a pořádně si odpočinete. A to pod dohledem lékařů, kteří z nabízeného programu doporučí to nejlepší konkrétně pro vás.

Mnohé z procedur, které každé lázně nabízejí, mají velmi specifické účinky díky léčivým pramenům. Procedury není však vždy vhodné libovolně kombinovat. A ne všechny se hodí pro každého. Věděli jste například, že:

  • se obecně doporučuje čerpat maximálně tři procedury denně? Často však méně znamená více.
  • po každé celkové koupeli nebo masáži byste měli minimálně hodinu odpočívat?
  • musíte po procedurách hodně pít, protože potřebujete dostatek tekutin, aby vyplavily škodlivé látky pryč z těla?

Proto je na lázních dobré, že jste pod dohledem odborníků a můžete se poradit s lékařem, který vám doporučí počet procedur i jejich nejvhodnější kombinaci.

Dovolená

Za tři dny jste ve formě

Lázeňský pobyt si často spojujeme s dlouhou dovolenou. Ale to už dnes není pravda. Většina našich lázní nabízí i krátkodobé pobyty. Ty bývají často i tematicky zaměřené.

Právě teď je nejoblíbenější zimní relaxace. Nabízejí ji například Lázně Teplice nad Bečvou. Třídenní zimní relaxaci s polopenzí a čtyřmi procedurami si můžete koupit už od 720 Kč na osobu a na den.

V lázních můžete prožít i výborný romantický víkend. Lázně ve dvou – společné masáže, privátní sauna, luxusní večeře, procházky podél řeky Bečvy… Takové hýčkání musí vnést pohodu do každého!

Vykoupejte se

Lázně Teplice nad Bečvou se pyšní unikátními prameny minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Vanová koupel v této neředěné minerální vodě trvá sice jen 15 minut, ale její účinky na svém organismu budete pociťovat dlouho.

Dovolená

 

Během čtvrt hodiny se totiž oxid uhličitý vstřebává přes kůži do krevního oběhu a je nejlepším přírodním prostředkem k rozšiřování cév. Ke zklidnění slouží suchý zábal, ve kterém si po proceduře čtvrt hodiny odpočinete. Už po první koupeli budete překvapeni, jak se vám uvolnilo svalové napětí a jak se cítíte dokonale svěží.

Více informací o zimní lázeňské relaxaci naleznete na www.ltnb.cz.

Reklama