Zastíní a rozšíří váš prostor
Bioklimatické pergoly patří ke špičce mezi pergolami i zastřešením teras vůbec. Kdo vyžaduje to nejlepší na trhu, ať z hlediska funkce či designu, je pro něj pergola ESPACIO ideálním řešením. Bioklimatické pergoly jsou známé chytrým využitím přírodní energie. Jejich velkou výhodou je ochrana před nepříznivými vlivy počasí, přirozená ventilace a odvod dešťové vody schovaný v nosné noze pergoly.
5cb5c569d86d0obrazek.png

Střechu tvoří hliníkové lamely, které je možné naklápět až po úhel 140 stupňů a tím regulovat pronikající sluneční paprsky a teplotu pod pergolou. Lamely se ovládají dálkovým ovladačem nebo pomocí chytrého telefonu či tabletu přes inteligentní systém řízení domácnosti. „Pomocí motorem ovládaných lamel si stisknutím jednoho tlačítka snadno nastavíme intenzitu stínění, která nám vyhovuje. ESPACIO dokonale funguje i za deště nebo při sněžení. Zavřené lamely do sebe dokonale zapadnou a nepropustí ani kapku vody. Z pergoly se tak stává dokonalý přístřešek po celý rok,“ vysvětluje Filip Šimara, obchodní ředitel největšího českého výrobce stínění CLIMAX.
5cb5c57533eb3obrazek.png

Zastíní a vytvoří druhý domov
Pergola ESPACIO je vhodná na terasy, atria, verandy, restaurace či jako volně stojící objekt na zahrady. CLIMAX lakuje ESPACIO těmi nejkvalitnějšími barvami a zákazník má na výběr ze stovek barevných odstínů, různých povrchů a stupňů lesku. „Pergolu vyrábíme vždy pro každého zákazníka na míru, přesně podle jeho individuálních požadavků,“ říká Filip Šimara.
5cb5c5806b803obrazek.png

Můžete ji navíc zútulnit mnoha doplňky a vytvořit si venku opravdu druhý domov. Nejpraktičtějším doplňkem jsou boční a svislé clony. „Při včasném naplánování společně s pořízením pergoly bude možné jejich vodicí lišty skrýt do profilu pergoly. Clony ochrání před horkem, pohledy sousedů i větrem,“ doplňuje Filip Šimara.
5cb5c5958d324blobid0.png

Skutečnou oázu klidu pomůžou dotvořit zabudované reproduktory, LED osvětlení či vyhřívání. LED světelné pásky můžete vybírat v různých barvách, doplnit stmívačem a umístit kamkoliv – po obvodu, do lamel či nohy pergoly. Pokud si plánujete prodloužit pobyt pod pergolou i mimo letní sezonu, kromě deky vás zahřejí také heatery neboli venkovní topení.
5cb5c59a079d0obrazek.png

Více inspirace najdete na stránkách www.climax.cz
5cb5c5b46c693obrazek.png

Reklama