loccKosmetický salon Spa L´OCCITANE nabízí něco, co v jiných kosmetických salonech nikdy nezažijete. Komplexní péči o celé vaše tělo spojíte s výjimečným zážitkem, který ve vás podpoří ruce profesionální kosmetičky, prostředí evokující kouzelné francouzské středozemí a především jedinečné kosmetické produkty L´OCCITANE, jež v sobě nesou vůni i kouzlo jihu Francie.

loccVstoupíte-li do jakékoli prodejny L´OCCITANE, dýchne na vás zcela jiná atmosféra než ta, na kterou jste zvyklí. Vy, co jste navštívili Provence, máte možnost zavzpomínat, vy, kterým tato oblast prozatím zůstala utajena, máte jedinečnou možnost do ní skrze vaše smysly nahlédnout...

Aby vaše představa o dokonalé péči díky jedinečným produktům L´OCCITANE dostala pevné obrysy, můžete je nyní vyzkoušet v plné míře na vlastní kůži – v L´OCCITANE pro vás otevřeli kosmetický salon, jehož prostřednictvím máte možnost se blíže seznámit s jejich výrobky pro péči o tělo a pleť.

Pokud máte pocit, že všechno výjimečné je možné zažít pouze v Praze, L´OCCITANE pro vás má překvapení, které možná změní vaši představu o tom, které místo je středobodem České republiky. Kosmetický salon Spa L´OCCITANE totiž sídlí v moravské metropoli, v Brně. Udělejte si zážitkový výlet a korunujte ho péčí ve Spa, které u nás nemá obdoby.

Kosmetický salon Spa L´OCCITANE je součástí prodejny, která se nachází přímo v centru Brna, na Masarykově ulici. V nabídce je široká škála procedur péče o pleť a o tělo. Zvláštní pozornost je věnována i mužům a samozřejmě sem můžete zajít i na depilaci nebo barvení obočí či řas.

Jak se o vás postarají?

locc

Po příchodu do Spa máte možnost se zklidnit v luxusním zázemí salonu, přivítá vás milá kosmetička Renata a především na vás dýchne zmiňovaná, ničím nenahraditelná atmosféra voňavé Provence. Žádná ostrá světla, žádné výrazné, laciné vůně, a hlavně žádný stres a spěch. Můžete využít třeba i sprchu a pak už vklouznete do jemného županu a poddáte se profesionální péči...

locc

Nejdříve projdete tak zvaným „uvítacím rituálem". Posadíte se na lehátko a kosmetička Renata vám na trapéz položí teplý ručník, namočený ve vodě, kde byly předtím rozpuštěny vonné esenciální oleje levandule či tee tree, a provede jemnou, uvolňující masáž.


locc

K olejíčkům si později můžete z jejích rukou znovu přivonět, když už pohodlně ležíte a kosmetička započne s odlíčením vaší pleti. Pokud chcete pleť vyčistit a je potřeba nechat pleť několik minut napařovat, nezůstáváte jen tak ležet - kosmetička vám provede masáž rukou.


locc

Po dokonalém očištění pleti následuje relaxační masáž obličeje a poté se aplikuje například regenerační olej ze slaměnky (na jednu 30ml lahvičku bylo použito extraktu ze 3 tisíc květů!), který si, stejně jako všechny produkty, jež jsou při péči používány, můžete později v obchodě zakoupit.


locc

Po masáži vás čeká ještě maska na oči a pleťová maska, během které se provádí masáž dekoltu... A pokud při tom všem usnete, ukolébáni vůněmi a příjemnými pocity, kosmetička vás na závěr probudí „probouzením rituálem", kdy se opakuje přivonění k esenciálním olejům, které už znáte z rituálu přivítacího.

Čím je péče v Kosmetickém salonu Spa L´OCCITANE výjimečná?

loccPo celou dobu péče vás kosmetička neopustí, jak se běžně stává v jiných salonech, právě naopak! Zatímco nechává loccpůsobit masku nebo se vaše pleť například napařuje před čištěním, věnuje se jiným částem vašeho těla, například rukám nebo dekoltu. Neprozahálíte tak ani minutu svého drahocenného času a nemáte žádnou možnost nechat se vytrhnout ze snění...
Kosmetička během péče provede i diagnostiku vaší pleti a samozřejmě jí celou péči přizpůsobí. Můžete s ní zkonzultovat všechno, co se vaší pleti týká, a pak se díky jejím radám snáze zorientovat při nákupu jednotlivých produktů v obchodě...

 

Kosmetický salon Spa L´OCCITANE v Brně se těší na vaši návštěvu, nenechte si ujít možnost udělat něco pro sebe a své tělo, příjemně odpočívat a snít u toho sen o kouzelné Provence!

Více informací o značce L´OCCITANE a jejích produktech naleznete na stránkách www.loccitane.cz, osobní konzultaci v péči o pleť i o tělo vám rády poskytnou asistentky v každé prodejně L´OCCITANE, které najdete v celé ČR.

Reklama