Oči jako bohyně s GA-DE Full Volume Mascara

Řasenka all-in-one, která dodává řasám plný objem a dramatickou délku. Dokonale oddělí a prodlouží každou řasu zvlášť a zároveň umocní váš přitažlivý pohled. Exkluzivní hybridní štěteček tvaruje, prodlužuje, zpevňuje a zahušťuje řasy pro extrémní objem. Vyznačuje se pevným jádrem obklopeným měkkými štětinkami a jedinečnou kuželovou špičkou, která dokáže zachytit krátké, těžko dosažitelné řasy v blízkosti vnitřních koutků očí. Zároveň Vám zajistí pohodlnou aplikaci. Krémová textura odolná proti rozmazání je obohacena o Ceramid A2TM, který chrání řasy a dodává jim objem a tvar.  Obsahuje silný černý pigment, zahušťovací polymery a  směs přírodních vosků, které řasy obalují dokonale kompaktní vrstvou. Řasy vypadají definované, natočené, prodloužené a plné extrémního, trvalého objemu. 
5f8820023c199obrazek.png
Bez parabenů, bez parfemace, bez minerálních olejů, veganská. Cena 599,00 Kč

Nová, jemná, sofistikovaná - taková je paletka očních stínů Imagine Eyeshadow Pallete

Těchto 8 vysoce pigmentovaných odstínů je inspirováno slunečními paprsky při západu slunce. Zahaluje oční víčka matnými, chromovými a kovovými odstíny. Hedvábná textura, obohacená o vyživující extrakt z mandlového oleje, pomáhá chránit a zjemnit namáhanou oblast očních víček. Vytváří neuvěřitelně jemný film, který je specifický svou dlouhotrvající výdrží. Díky jedinečnému složení se mohou aplikovat mokrou i suchou metodou. Použijte každý odstín samostatně nebo využijte svou představivost a vytvořte si svůj vysněný look.
obrazek.png
Cena 879,00 Kč

Kompaktní 3v1 paletka tvářenek, ideální na cestování Selfie Blush & Highlighter Trio Palette

Krásné, zdravě zářivé pleti dosáhnete s novou Selfie tvářenkou, která obsahuje dva matné a jeden třpytivý odstín. Výjimečná hedvábně lehká textura je obohacená o vyživující mandlový olej, který pomáhá chránit a pečovat o pokožku. Díky tomu zaručí bezchybný efekt.

Paletka je k dostání v elegantním, kompaktním balení s reliéfem motta značky: „FEEL THE BEAUTY“ s praktickým magnetickým uzávěrem a zrcátkem pro pohodlné užívání. Kolekce nabízí univerzální odstíny, které lichotí všem tónům pleti. Světlejší odstíny používejte na líčka, tmavším odstínem na lícních kostech definujte kontury obličeje. Nebo je můžete různě vrstvit a kombinovat dle své představivosti. 5f88202d7663bobrazek.png
Cena je 679,00 Kč

Selfie Full Color Lipstick je odvážná jako Vy!

Krémová, lehká textura je tvořena vysokou koncentrací pigmentů a vyhlazujících polymerů pro neuvěřitelně svěží, pohodlné nošení a zářivý lesk. Obsahuje arganový olej, bohatý na hydratační a pečující složky. Rtěnka se snadno nanáší a zanechává rty smyslně měkké a jemné. 
5f8820a42aefdobrazek.pngCena je 449,00 Kč

Ať jste kdekoli na světě, můžete cítit svou krásu - s GA-DE!

GADECOSMETICS.COM
5ec6743dd78d6obrazek.png

Reklama