Náměstím se line vůně svařeného vína, světla stovek stánků září do mrazivého šera a tlumený ruch doplňují známé koledy... Ocitáme se v předvánočním čase, v období vánočních nákupů a zmatků, ale rovněž adventních trhů a příjemné atmosféry rozechvělého očekávání. Připusťte si letos jen tu příjemnější část adventu, zapomeňte na shon a vychutnejte si vše, co pro vás okolí chystá.

tchibo

Není nic jednoduššího, než se nechat vánočně naladit právě na vánočních trzích, protože snad není jediné město, které by nezaplnilo své náměstí stánky s tradičními vánočními pochoutkami a dekoracemi. Adventní trhy dokáží dokonale proměnit jak tento centrální městský prostor, tak vaše rozpoložení. Mohou být místem, které využijete k dlouho odkládanému setkání i k příležitosti se na chvíli zastavit.

tchibo1

Pokud se vám zachce poznat tuto jedinečnou atmosféru mimo své bydliště, není nic jednoduššího, než se vydat do jiného města nebo i do zahraničí. Širokou nabídku adventních pobytů nabízí například společnost Tchibo, která vás doprovodí na proslulé vánoční trhy v Olomouci, Bratislavě, ve Vídni, Berlíně, Talinu, Salzburgu a dalších městech. Kromě pobytu v příjemných a prověřených hotelích je vždy k dispozici něco navíc, projížďka adventním městem, svařené víno nebo ochutnávka lokálních specialit.

Více najdete na www.tchibo.cz v záložce Cestování, speciální nabídce Vánoční trhy.

Líbí se vám článek? Inspiroval vás k návštěvě adventních trhů mimo vaše bydliště? Není lepší nápad, než vyrazit na výlet a načerpat atmosféru adventních trhů a inspirovat se nákupem vánočních dárků. Tchibo vám také může poradit s nákupem výletu nebo dárku. Navíc tři z vás mohou získat voucher v hodnotě 1.000 Kč od společnosti Tchibo. Stačí se zapojit do soutěže! Soutěž probíhá ZDE

tchibo2

 

Reklama