Hledáte značku tělové kosmetiky, která by vám poskytla osvěžení po celý den?

Pak právě pro vás je určena nová nespoutaná svěžest Fa na každý den a pro každou situaci.
Nyní již nemusíte vybírat své sprchové gely a deodoranty od různých značek. Fa plně uspokojí vaše nejskrytější přání a stane se průvodcem vaší celodenní hygienou.

Značka Fa má novou tvář – je dynamičtější, moderní a vyhovuje současnému rychlému a nespoutanému stylu života.
Nechte se od Fa hýčkat při sprchování, po dlouhém a náročném dni, při sportu, tanci, zábavě, nebo zavřete oči a jen tak si relaxujte ve vaně.

Vůně a péče Fa vám přinese pocit osvěžení a čistoty.

Sprchové gely Fa – svěžest po celý den
Nic neposkytne našemu tělu takový pocit osvěžení jako sprcha. Její účinek se stupňuje při použití nových sprchových gelů Fa.
Speciální receptura sprchových gelů HydrOxygen Complex byla vytvořena tak, aby poskytla tělu ještě větší pocit svěžesti a energie. A navíc pečuje o pokožku, která se stává hebkou, pěstěnou a provoněnou. HydrOxygen Complex obsahuje vitalizující složku, která pomáhá stimulovat prokrvení pokožky, zlepšuje tak její okysličování a dodává pokožce znatelný pocit svěžesti. Druhou složkou nové receptury sprchových gelů Fa je pečující systém jemný k naší pleti.
Nové sprchové gely jsou k dostání v devíti variantách. Vybírat můžete podle toho, zda toužíte po relaxaci, chcete dobít energii nebo si přejete ještě výraznější péči.

Deospreje Fa
Široká nabídka tělové kosmetiky Fa obsahuje i řadu deosprejů a antiperspirantů. Bez nich si už dnes každodenní hygienu nedovedeme představit.
S pomocí nové účinnější receptury Fa Freshness Control se staly deospreje skutečným zásobníkem svěžesti. Po jejich použití vás bude tento pocit provázet v každé situaci a hlavně po celý den. Účinek deodorantů a antiperspirantů Fa je samoregulující. To znamená, že se mění podle míry pocení v průběhu dne. Samoregulaci oceníte zejména v obtížných a fyzicky náročných situacích, kdy potřebujete zvláštní ochranu před pocením. Ochrání vás nejen při extrémních teplotách, ale i při stresu či sportu.
Princip účinnosti systému Fa Freshness Control spočívá v mikrokapsulích, které se v okamžiku zvýšeného pocení otevřou a uvolní vůni, která dodá tělu další dávku svěžesti. Když se tělesná teplota stabilizuje a normalizuje, kapsle se opět uzavřou a uchovají zbývající osvěžující a parfemační složky pro další využití. A to vše po celých 24 hodin.

Sortiment Fa obsahuje jak antiperspiranty, tak i klasické alkoholové deospereje.

Tuhé deodoranty Fa
Vysoce efektivní receptura tuhých antiperspirantů Fa s 24-hodinovým účinkem a uklidňujícím působením na pokožku neobsahuje alkohol a je velmi jemná k pokožce v podpaždí.
Inovace Fa obsahuje i jednu výhodu navíc: tuhé antiperspiranty jsou vyvinuté tak, že nezanechávají stopy na pokožce a tudíž ani na oblečení.
Nové Fa je tedy přesně tou tělovou kosmetikou, kterou hledáte.
Už nemusíte používat na různé situace pokaždé kosmetiku jiných značek, široká paleta výrobků Fa vás uspokojí v každé situaci.

Sortiment nové tělové kosmetiky Fa se skládá z devíti nových variant sprchových gelů a na trhu jsou nabízeny i další výrobky koupelové kosmetiky Fa – klasická mýdla, tekutá mýdla a pěny do koupele.
V oblasti deodorantů si můžete vybrat ze sedmi aerosolových variant (4 antiperspiranty a 3 deospreje) a čtyř tuhých antiperspirantů. Z nabídky deopřípravků si můžete vybrat i některou z dalších aplikačních forem, jako jsou například kuličkové nebo gelové deodoranty, deodoranty s mechanickým rozprašovačem, anebo v létě zvlášť vhodného Compact deo, které se vejde i do malých dámských kabelek.

Fa novinky jsou určeny především ženám, ale myslí i na muže.
Spolehněte se tedy na Fa.
Chcete toho znát více o Fa? Navštivte stránku www.zena-in.cz/fa

     
Reklama