Inspirováno nejlepšími baristy. Nespresso strávilo posledních pět let zkoušením ikonických ledových receptur po celém světě, aby se naučilo, jak nejlépe připravit ledovou kávu.
5ef5c013519c9obrazek.png

Od výběru správné teploty po ty pravé kávové směsi: kávoví odborníci si ze svých cest přivezli mnoho poznatků, které chtějí nyní nabídnout milovníkům kávy Nespresso v jejich domovech prostřednictvím nejnovější řady káv určených k přípravě ledových receptur Barista Creations pro ledové osvěžení.

Nespresso vyvinulo řadu káv Barista Creations pro ledové osvěžení tak, aby káva připravovaná na ledu splnila veškerá chuťová očekávání zákazníků a zároveň umožnila přípravu perfektního letního nápoje. Ať už si ji budete vychutnávat sami na zahradě, nebo budete chtít zapůsobit svými schopnostmi na své přátele a připravit jim skvělou recepturu v pohodlí domova,
Barista Creations pro ledové osvěžení určitě dokáže povzbudit vaše chuťové pohárky.
5ef5c0f07b6a2obrazek.png

NESPRESSO ODBORNÍCI VYVINULI SMĚSI BARISTA CREATIONS PRO LEDOVÉ OSVĚŽENÍ

Barista Creations pro ledové osvěžení je řada dvou výrazných směsí, ze kterých můžete ve třech jednoduchých krocích připravit osvěžující recepturu, a tak si během okamžiku vychutnat svou oblíbenou ledovou kávovou recepturu.
5ef5c11372a94obrazek.png

PŘEDSTAVUJEME FREDDO DELICATO

5ef5c13301c0dobrazek.pngPerfektní směs pro posedávání u bazénu, to je Freddo Delicato. Ovocné tóny kávy z Keni vám zaručí osvěžení, ať už se budete zrovna opalovat na slunci, či chladit ve stínu u vás doma. Tato lehce pražená káva byla navržena tak, aby vám na jazyku zanechala delikátní jemné tóny.

Cena za balení /10 kapslí/: 124 Kč

5ef5c14346886obrazek.pngPŘEDSTAVUJEME FREDDO INTENSO

Pro plnější kávu vyzkoušejte Freddo Intenso, směs jihoamerických a indonéských zrn Arabica. Když tuto směs smícháte s ledem, vynikne její intenzivní chuť a plné tělo. Perfektní doprovod vašeho letního odpoledne.

Cena za balení /10 kapslí/: 124 Kč

Pro ještě větší zážitek z ledových receptur spojilo Nespresso síly s producentem gurmánských ochucených sirupů Monin. V rámci této spolupráce nabídneme zákazníkům sadu mini sirupů (50 ml) s příchutěmi slaný karamel, bílá broskev a černý rybíz. Zkuste překvapit své známé třeba ledovým Latte Macchiato s kapkou sirupu z bílé broskve nebo slaného karamelu.

Barista Creations pro ledové osvěžení jsou dostupné online a v Nespresso Boutiques. Pro více informací ohledně řady produktů Nespresso určených pro ledovou přípravu včetně doporučených receptur a skvělých doplňků navštivte: www.nespresso.com.
5ef5c16d91cc7obrazek.png

Reklama