Uběhl další rok a Vánoce jsou tady co nevidět, sejde se rodina i přátelé. Je to čas, kdy rádi potěšíme ostatní dárkem. Někteří již dlouho dopředu mají jasno, koho a čím obdarují, jiní zase čekají na inspiraci až do poslední chvíle. A mnoho z nás se také ptá, kde vzít potřebné finance na všechny ty dárky?

Ať už patříte mezi jednu či druhou skupinu, ale kladete si podobnou otázku, Vaším řešením může být půjčka. Na českém trhu se zejména před Vánoci objevuje plno úvěrových produktů, které nabízejí banky i různé finanční instituce. Důležité však je vybrat si tu správnou.

Jednou z novinek na trhu je i vánoční nabídka ON-LINE PŮJČKY CETELEM, která Vám rychle a snadno umožní financování Vašich přání...

Na první pohled zaujme zejména nízký úrok - již od 8,5 % ročně (RPSN od 9,23 %), ale neméně důležitá je v předvánočním shonu i doba vyřízení. Díky on-line formuláři se předběžné posouzení Vaší žádosti dozvíte ihned po jejím odeslání a peníze můžete mít na účtě do tří dnů od doručení potřebných dokumentů do společnosti CETELEM ČR, a.s. Veškeré formality lze tedy vyřídit z pohodlí domova či kanceláře – přes internet, telefon a poštou, nemusíte nikam chodit!

Parametry Vaší půjčky si také určíte sami – přesně na míru Vašim potřebám. Výše úvěru je volitelná od 20 000 až do 1 000 000 Kč a délku splácení si můžete zvolit od 6 do 72 měsíců.
Společnost CETELEM ČR, a.s. navíc poskytuje ON-LINE půjčku bez jakýchkoliv poplatků za uzavření smlouvy i za vedení úvěrového účtu.

A kdo může o tuto půjčku zažádat? Dá se říci, že skoro opravdu každý, stačí být občanem České republiky starším 18 let a mít pravidelný zdroj příjmů. Pro půjčku není zapotřebí ručitel ani žádná jiná forma zajištění.

Více podrobností o ON-LINE půjčce naleznete na internetových stránkách společnosti CETELEM ČR, a.s.: www.cetelem.cz nebo na www.onlinepujcka.cz, kde můžete rovnou o půjčku i zažádat.

Reklama