Miss sporty opět přichází s další skvělou vychytávkou, která vám prozáří život! Zdá se vám, že je vaše pleť unavená a bez života? Toužíte ji rozzářit a oslnit tak každého kluka v okolí? Make-up Light Energy od miss sporty splní všechny vaše sny o krásné pleti! Protože některé sny se můžou plnit. :-)

Chcete se bavit dlouho do noci a ráno vypadat opět svěží? Make-up Light Energy obsahuje reflektivní perličky, které odrážejí světlo a dodávají pleti zdravý vzhled. Nezáleží na tom, jak dlouho spíte. Vaše tvář bude zářit za každé situace. Takže můžete hned ráno vyrazit na skvělé rande!

Pro to, aby vaše tvářička byla neustále jako broskvička k nakousnutí, jsou důležité také vitaminy A, C a E, které o ni pečují. V součinnosti s nimi pracují i antioxidanty, díky nimž je pleť chráněna proti volným radikálům. Dokonalý servis pro vaši pleť v jediné tubě. :-)

Důležitým předpokladem pro krásnou a zdravou pleť je její hydratace. Make-up Light Energy dodá pleti hydrataci již při nanášení a udržuje ji po celý den. Výsledkem je jemná a svěží tvářička bez známek únavy.

Určitě nechcete, aby bylo vidět, že máte make-up. Lepší je budit dojem, že dokonalost je vaše přirozenost. :-)  Zapomeňte proto na velké vrstvy make-upu. S Light Energy stačí pouze malá vrstvička, která zajistí perfektní efekt.


Vitaminy, antioxidanty, hydratace a reflektivní perličky –
make-up Light Energy prozáří váš život!

Make-up Light Energy je k dostání ve třech odstínech.
Orientační maloobchodní cena je 85 Kč / 105 Sk.

Více hledejte na stránkách www.coty.cz

Reklama