S novou řadou parfému na prádlo Silan Perfume Pearls budete mít senzační zážitek z vůně, který přetrvá po dobu až 20 týdnů. Díky technologii Micro-Pearls se vůně uvolňuje při každém pohybu. Vybrat si můžete z variant Magic Affair, bohatou a luxusní vůni, Blooming Fantasy, impozantní a květinovou vůni nebo Fresh Joy, která poskytuje elegantní svěžest s vůní ovoce a květů.

silanzena.jpg

Vaše oblečení a prádlo si zaslouží být hýčkáno těmi nejsofistikovanějšími vůněmi. Po vyprání v běžných pracích prostředcích však vůně často velmi rychle zmizí. To bylo také důvodem, proč experti od značky Silan vytvořili tři nové, exkluzivní vonné kompozice, které nabízejí vašemu prádlu skutečný luxus. Pro dlouhodobou a intenzivní vůni jednoduše nasypte Silan Perfume Pearls do bubnu pračky a vyperte jako obvykle. Silan Perfume Pearls jsou vhodné pro všechny teploty praní a barvy tkanin. Pak už jen stačí jeden dotek a vaše čerstvě vyprané a vysušené prádlo uvolní drobné perličky Silan Perfume a vy ucítíte nádhernou vůni Silanu. Sofistikované vůně se tak znovu probouzí s každým pohybem, a to až po dobu 20 týdnů.

Nový Silan Perfume Pearls je k dispozici ve třech variantách:

Silan Perfume Pearls Magic Affair
Dopřejte si výraznou a luxusní vůni, která se otevírá tóny italské švestky, šafránu a irisu. Srdce vůně je kombinací tónů bulharské růže, jasmínu a kosatce.  Na závěr se odhalí vůně vetiveru a papyrusového dřeva.

Silan Perfume Pearls Fresh Joy
Vůně inspirovaná ryzí ženskostí a francouzskými parfémy zaujme tóny grapefruitu a lístků verbeny. Následuje květinová kombinace pivoněk a konvalinek. Základ vůně je tvořen růží, jantarem a vzácnými dře vinami.

Silan Perfume Pearls Blooming Fantasy
Nechte se svést intenzivní vůní s tóny čerstvé limetky, jablka a meruňky. Květinové srdce vůně tvoří orchidej, růže, jasmín a iris. Na závěr se rozevřou tóny santalového dřeva, pižma a svěžího kokosu.
Opojná nová řada Silanu, uznána spotřebiteli jako expert na vůni, je k dispozici v maloobchodním prodeji v elegantních lahvích ve velikosti 170g za 129 Kč a 260g za 189 Kč.

Více informací naleznete ZDE. 

Zapojte se do našeho testování a my vybereme 10 z vás, které budou moci testovat fialovou variantu Magic Affair přípravku Silan Perfume Pearls.

Těšíme se na vaše recenze! Soutěžit můžete ZDE

silan780vyrob.jpg