dove

Čas letních dovolených se kvapem blíží. Abychom si tu svoji pořádně užily, společnost nejlepší kamarádky, slušivé plavky a oblíbená kniha nestačí. Potřebujeme také kosmetické výrobky, se kterými se budeme cítit svěže a atraktivně. Proto je tu novinka od Dove - sprchový gel Go Fresh Burst s vůní nektarinky a bílého zázvoru, který osvěží pokožku a jeho vůně vydrží nečekaně dlouho.

DovePocit svěžesti je přesně to, po čem v teplých letních měsících toužíme. Ať už vyrážíme k moři, na horskou túru či třeba na dovolenou na kolech, přemýšlíme, jakou kosmetiku si přibalit s sebou, abychom se v každém okamžiku cítily skvěle. Právě v létě je péče o pokožku vlivem slané a chlorované vody, pocení a slunečního záření mnohem náročnější. Co ovšem zaručeně pomáhá, jsou osvěžující sprchy - není totiž nic lepšího než si po dlouhém dni dopřát relax s oblíbeným sprchovým gelem, který nádherně voní a pečuje o naši pokožku.

Sprchové gely Go Fresh od Dove existují v několika variantách - dosud jsme si mohly vybrat z vůní osvěžující okurky a zeleného čaje, povzbuzující směsi grapefruitu a citrónové trávy a chladivé máty s leknínem. Nyní můžeme svou pokožku rozmazlovat s novinkou Dove Go Fresh Burst, která překvapí kombinací čerstvě uzrálé nektarinky s akcentem dráždivého zázvoru. Stejně jako všechny výrobky od Dove i Go Fresh Burst obsahuje čtvrtinový podíl hydratačních složek. Každé sprchování promění v opravdový zážitek, protože naše tělo zahalí do nádherné vůně a hydratací přispěje k sametově hebkému vzhledu pokožky.

Více informací naleznete na www.dove.cz

dove