K tomu, aby váš domov voněl, stačí málo… pořídit si osvěžovač vzduchu. Značka Citresin, nyní přináší 5 nových atraktivních dlouhotrvajících vůní!

 

Nejlépe od jedné značky, která nabízí hned několik druhů vůní, protože ne všechny pachy se dají zmírnit jednou vůní. Jinak voní a funguje osvěžovač určený pro toaletní prostory a jinak ten, který je určen do zakouřených místností. S kompletní novou řadou osvěžovačů přichází i oblíbená značka Citresin, která přináší 5 nových atraktivních dlouhotrvajících vůní. Stálí spotřebitelé, a nejen oni, zcela jistě ocení cenu, která se proti původní nemění.  

 

Známá a oblíbená značka osvěžovačů – Citresin přináší v novém designu, novém složení a s novými vlastnostmi řadu 5 osvěžujících vůní pro váš domov. Původní receptura byla ještě vylepšena, což má za následek další zlepšení užitných vlastností, zejména jemnější rozprach.

Obsah náplně osvěžovačů zůstává nezměněna – 300 ml. Tato velikost je podle posledních průzkumů firmy nejvíce vyhovující pro všechny spotřebitele.

 

Citresin Aqua Lila určený pro obytné prostory Vaší domácnosti zanechává svěží  leknínovou vůni.

Citresin WC Cool Wave účinně neutralizuje nežádoucí pachy a bakterie v prostorách WC a zanechává osvěžující mořskou vůni.

Citresin WC Orange pohlcuje nežádoucí pachy a bakterie v prostorách WC. Jeho citrusová vůně se dokáže udržet v místnosti po dlouhou dobu . 

Citresin Ocean Magic se řadí mezi nejoblíbenější osvěžovače se svěží květinovo-mořskou vůni. Provonět si s ním můžete všechny obytné prostory Vaší domácnosti. 

Citresin Anti Tobacco s cílem neutralizovat nežádoucí pachy z cigaretového dýmu zanechává příjemnou kořenitou vůni. Vhodný do všech obytných prostorů, kde se kouří.

Cena všech přípravků se pohybuje kolem 40 Kč. K zakoupení např. v hypermarketech Tesco, Carrefour, Delvita, Edeka a v prodejnách Teta.

 

 

Balíček s vůněmi navíc můžete nyní vyhrát! Soutěž probíhá ZDE