Blíží se Velikonoce, čas jarních úklidů… Jak se na to chystáte? Taky už se těšíte, až se vám do oken opře teplé sluníčko a čerstvý jarní závan osvěží váš byt?

Pokud se chystáte na úklidové domácnosti, máme pro vás několik zajímavých novinek, které dodají vaší domácnosti příjemnou vůni.

Citresin pro celý domov!

K tomu, aby váš domov voněl, stačí málo… pořídit si osvěžovač vzduchu. U osvěžovačů je důležitá vůně, která vám místnosti hezky provoní. Ale pozor! Ne všechny pachy se dají zmírnit či odstranit jednou vůní. Jinak voní a účinkuje osvěžovač určený pro prostory toalety a jinak ten, který je určený do zakouřených místností. Kompletní řešení nabízí osvěžovače Citresin v podobě 5 atraktivních dlouhotrvajících vůní.

Pro veškeré obytné prostory vaší domácnosti je určený Citresin Aqua Lila se svěží leknínovou vůní.
Citresin WC Cool Wave účinně neutralizuje nežádoucí pachy a bakterie v prostorách WC a zanechává osvěžující mořskou vůni.
Citresin WC Orange pohlcuje nežádoucí pachy a bakterie v prostorách toalet. Jeho citrusová vůně se dokáže udržet v místnosti po dlouhou dobu.
Mezi nejoblíbenější osvěžovače s  příjemnou květinovo-mořskou vůní se řadí Citresin Ocean Magic, který provoní celý váš domov.
Citresin Anti Tobacco s kořenitou vůní dokáže neutralizovat nežádoucí pachy z cigaretového kouře.

Provoňte si celý domov osvěžovači Citresin! Vyhrajte tyto výrobky v naší soutěži a vyzkoušejte je!  Reklama