Rex White Rose s nádhernou svěží vůní růží

Růže patří k nejoblíbenějším květinám na světě. Již od pradávna se jejich květy cení pro vzácnou vůni a úžasné barvy. Legendy vypráví o královně Kleopatře, která nechávala svoji ložnici posypat okvětními lístky růží vždy, když přijímala zvláštní hosty. A ve starém Římě byly růže tak žádané, že se z Egypta dovážely v obřích kovových nádobách, aby zůstaly svěží. Nádhernou vůní růží si nyní můžete vychutnat i díky novince Rex White Rose. Odborníci společnosti Henkel totiž tuto jedinečnou luxusní vůni použili pro vytvoření nové varianty řady cenově výhodných pracích prostředků Rex.

rex

Jedna z nejstarších odrůd růže, Rosa alba neboli růže bílá, byla uctívána již v dávných dobách a její jemné okvětní lístky symbolizovaly samu podstatu nevinnosti a čistoty. Prací prostředek Rex White Rose voní po bílých růžích v jedinečné kombinaci svrchního tónu čerstvého ovoce, květového srdce fialek, růžových pivoněk a růží a prachového základu vanilky a pižma.

Díky této lehké a čisté vůni je prádlo po vyprání nejen dokonale čisté, ale také fantasticky svěží. Stejně jako ostatní varianty pracího prostředku Rex obsahuje i nová varianta Rex White Rose silnou a účinnou recepturu „Soda effect". Díky ní spolehlivě odstraňuje odolné skvrny a zabraňuje předčasnému šednutí bílého prádla.
Rex White Rose se svěží vůní bílých růží proniká hluboko do tkaniny, čímž zamezuje šednutí prádla i při opakovaném praní. Výsledkem je čisté, svěží a oslnivě bílé prádlo s nádechem luxusu, který si může dovolit každá rodina.

Rex White Rose je na trhu k dispozici od března 2011, a to jako prací prášek ve čtyřech baleních - 400 g za DMOC 23,90 Kč, 2 kg za DMOC 115,90 Kč, 4 kg za DMOC 219,90 Kč a 6 kg za DMOC 269,90 Kč.

 

Reklama