Ve stylu Jacka Sparrowa dorazila na pirátskou loď na Náplavce známá pařmenka Agáta Prachařová. V kratičkých šortkách provokovala přítomné pány, kteří na ní mohli oči nechat. Několik pletených copánků, rozepnutá dlouhá khaki košile, vykrojené body, krátké džínové šortky a vysoké jehly. Agáta zkrátka ví, co jí sluší.

agáta

Jsme zvědaví, s čím Agáta překvapí příště. Jako pirátce by jí to slušelo asi i s hákem místo ruky a černou páskou přes oko. Agáta je pilné děvče, nelze ani spočítat, kolik rolí umí zastat - královna večírků, maminka, manželka, moderátorka, blogerka, spisovatelka, podnikatelka, herečka, zpěvačka.tak ještě by mohla zkusit třeba režisérku?

aguš

Chybět nemohla ani úspěšná blogerka Nikol Moravcová, kterou známe většinou jako neřízenou střelu. Nebojí se ničeho a je pro zkusit všechno.

Paragliding, kiting, surfing, brusle,skok padákem, tahle holka se opravdu nenudí a rozhodně není ani nudná. Její smysl pro humor a velké srdce jí doprovází na každou párty. S touhle holkou jsou nejlepší kalby.

debbi

„Jsem tu jen na skok, na tři měsíce, pak se zase vracím do Los Angeles, kde teď žiju. Zamilovala jsem si to tam.“, říká nadšeně Nikol Moravcová, které cestování prospívá. Nikol by mohla klidně razit heslo, kolik zemí procestuješ, tolikrát jsi člověkem.

nikol

Náplavka ožila ve jménu oblíbeného rumu Captain Morgan, který pro své příznivce uspořádal monstrózní hudební událost. Hlavní hvězdou večera byl rapper Majk Spirit, slyšet jste mohli také skupiny Mandrage, Rybičky 48 nebo třeba Debbi a Lipo.

majk

Česká Cindy Crawford, nádherná modelka Zuzana Jandová, nešetřila svůdnými pohledy krasavce Majka Spirita. Co by na to řekla jeho holka?

modelka

Pirátská loď Captain Morgan zahájila svůj provoz ve velkém. Zavítat na ni může každý, kdo se vypraví na Náplavku v Praze, kde tato loď kotví. Žij jako kapitán!

Reklama