5be940cadc177obrazek.png

Muž roku, Gardavský, se vrátil před létem z teplých krajin. „Žil jsem pracovně v Chile. Vybrali si mě přes agenturu do reklamy na focení a natáčení, odcestoval jsem tam na tři měsíce. Pak jsem se tam zamiloval a zůstal další tři měsíce. Nakonec to nevyšlo a já se vrátil do Čech,“ říká pohledný Martin. „V létě jsem měl tu čest zahrát si ve filmu The Diary Jackieho Chana, který mě sám režíroval na place. Hrál jsem tam důstojníka SS a text jsem se učil německy. Bylo to poměrně dlouhé a na konci jedné delší scény, tak jsem se bál, abych to zvládnul a nemuselo se to celé točit znovu. Povedlo se, ale nakonec se moje replika Jackiemu zdála stejně dlouhá, tak ji zkrátil jen na pár vět,“ směje se sympatický Gardavský.

5be94171c8be3obrazek.png

Martin mluví několika jazyky, mluví plynně španělsky, anglicky, italsky a nyní by si přál umět francouzsky. „Francouzština se mi líbí moc, vymýšlím způsob, jak odcestovat a žít nějaký čas ve Francii, abych se ten jazyk naučil,“ dodává Martin.
 
Herečka Alice Bendová má jiný problém, má pocit, že na dovolené přibrala. „Furt jsme jen jedli a jedli, ale od pondělí už začnu a zase budu ve formě. Ono není špatné se na zimu trochu obalit, ale zase to nemusíme přehánět,“ směje se krásná herečka.

5be940acae4ebobrazek.png

Její kolegyně Lucie Zedníčková dorazila do bistra se svou krásnou dcerou Amálkou. „Vyrazily jsme společně s Amálkou, rádi poznáváme nová místa a tady se nám moc líbí,“  říká Lucie. „Měli jsme teď docela starosti s rekonstrukcí a stavbou, vše se protáhlo, původně to mělo být hotové v srpnu a je listopad. Ale teď už je to za námi, tak konečně je po starostech a člověk se může jít trochu bavit,“ prozradila Lucie Zedníčková. „Těším se teď do kina, vlastně úplně poprvé mě přítel pozval do kina. Jsme spolu šest let a ještě jsme nikdy nebyli v kině. Přítel miluje Queeny, tak zajdeme na Bohemian Rhapsody,“ svěřila se Lucie na večírku.

5be9439c9f895obrazek.png

5be943b132ecdobrazek.png
 
Na večírku nechyběla ani charismatická herečka Berenika Kohoutová a Denisa Nesvačilová. „Učím se texty, na konci měsíce mám premiéru v divadla Radka Brzobohatého, hraju tam takovou mladou Američanku, pannu, je to takovej roztomilej diblík,“ směje se Denisa.

5be943d6bbf79obrazek.png

Do bistra na tapas a dobré víno se vydali i modelky Tereza Budková a Tereza Jelínková. „Ondrovi skončil hokej, takže nám teď odpadlo cestování. To mi trochu chybí, takový to, měsíc tady, měsíc tam. Miluju cestování, ale zase teď můžeme cestovat spolu, což je vlastně ještě lepší,“ říká půvabná Tereza Budková. V doprovodu kamarádky Terezy Jelínkové si dala pár skleniček Prosecca a poté se vydala domů za svým přítelem Ondřejem Pavelcem, se kterým spolu žijí již dva a půl roku.

5be944e052374obrazek.png

Reklama