lanek.jpg
Foto: Shutterstock

Jak už název napovídá, doba rovnodennosti je ideální k tomu, aby člověk našel rovnováhu i ve vlastním životě. S prodlužováním nocí souvisí období temnoty, na které je potřeba se připravit a načerpat síly.

Astroložka Inbaal Honigman popsala pro magazín Woman and Home jeden z rituálů umožňující nalezení rovnováhy, který si dnes večer můžete zkusit doma. Je důležité do něj zahrnout všechny elementy.

Na stůl nebo na podlahu před sebe položte svíčku a zapalte ji (element ohně). Přidejte zapálené kadidlo, které symbolizuje element vzduchu. Do misky dále dejte trochu vody a do další trochu písku nebo hlíny (element země). Doprostřed následně umístěte vyrovnávací krystal. Může to být například kalcit nebo křišťál.

lanek2.jpg
Foto: Shutterstock

Posaďte se, zhluboka dýchejte, dívejte se na věci před sebou a vytvořte si v hlavě seznam věcí, v nichž toužíte po rovnováze. Může to být práce, partnerské vztahy, životní styl – zkrátka jakákoli oblast či oblasti, které vám způsobují pocity vychýlení.

Přemýšlejte o tom, jak by váš život vypadal, kdyby se vám podařilo v daných oblastech najít rovnováhu. Vezměte si do ruky krystal a naslouchejte tomu, jaké zprávy vám dává vlastní mysl a co vám radí. Následně si tyto pokyny zapište. Rituál je u konce a vy se můžete odebrat do postele k nerušenému spánku. Jen nezapomeňte sfouknout svíčku!

Zdroje: wikipedia, Woman and Home, Instagram Inbaal Honigman

Reklama