Přichází léto a vaše vlasy potřebují krásnou barvu a lesk! Co takhle propojit smysly, vaše vlasy mohou být krásné a vonět po jahodách!

paletteChcete vyzkoušet pěnové barvy? Vsaďte na prověřenou jistotu v podobě intenzivních zářivých barev na vlasy Palette Mousse Color s výtažky z jahod. Jde o první cenově dostupnou pěnovou barvu od Palette s výtažkem jahod, která vás doslova nadchne snadným způsobem použití. Namícháte ji totiž pouhým protřepáním.

Barva nabízí převratnou technologii barvení, která místo barvicího krému využívá barvicí prášek. Použití je velmi snadné! Jednoduše nalijte vyvíječ do speciálně navrženého šejkru, přidejte barvicí prášek a uzavřete víčkem. Pouhým protřepáním se směs promění v úžasnou pěnu, která nekape. Žádný nepořádek, žádný zmatek. Jednoduše v rukavicích naneste jemnou pěnu na vlasy, podobně jako šampon. Dokonalé krytí šedin je zaručeno.

Pěnová barva se svěží ovocnou vůní je obohacená o výtažky z jahod a zanechává vlasy nádherně voňavé jako čerstvé jahody v létě. Vlasy se navíc krásně lesknou a na dotyk jsou hebké a poddajné.

paletteČervené, čerstvé, kypré, šťavnaté - jahody nejsou jen inovativní složkou barev na vlasy. Představují skutečně nejlahodnější dar léta. Složení pěnové barvy Palette Mousse Color je celoroční oslavou léta. Vytváří trvalou, intenzivně zářivou barvu s oslnivým leskem pro vlasy s hebkostí saténu.

Palette Mousse Color najdete na pultech obchodů ve výrazném poutavém balení ve tvaru šejkru. Zvolit si můžete ze 14 úžasných ženských odstínů. Navíc za cenu, kterou si může dovolit opravdu každá žena i dívka. Doporučená maloobchodní cena je 124,90 Kč.

O barvách a vašem testování jsme psali v těchto článcích:

Reklama