Posláním Yoggies jsou produkty té nejvyšší kvality, protože pes je pro ně skutečným nejlepším přítelem člověka. Proto všechny produkty vyvíjejí spolu s veterináři, chovateli, zákazníky i odborníky na výživu psů. Granule lisované za studena, jogurty pro psy, pamlsky, doplňky i omáčky pro psy mají jedno společné. Základem jsou vždy suroviny nejvyšší kvality, moderní postupy výroby a zpracování krmiv bez jakékoliv chemie, obilí i sóji.

Firma Yoggies je jedničkou na trhu se zdravými krmivy, což ví již tisíce spokojených chovatelů i jejich psích a kočičích přátel. Garance kvality i zdraví pro vaše miláčky je i v tom, že žádné produkty Yoggies nebudou nikdy obsahovat chemické konzervanty a dochucovadla. Chemické konzervanty, ftaláty (měkčidla plastů z plastových pytlů) nebo dokonce vysoké hodnoty chemicky přidávaných vitamínů mohou velmi zásadně poškodit zdraví vašeho psa. Pokud chcete mít zdravého psa, krmte ho zdravě a bez chemie.

Granule Yoggies i další krmiva a doplňky jsou vyvinuty po vzoru přírody tzv. „All Life Stages“ – jedna potrava pro všechny věkové kategorie. Proto se hodí pro štěňata stejně dobře jako pro dospělé i starší psy a můžete je libovolně střídat, přecházet mezi Yoggies granulemi a B.A.R.F.em apod.

Které produkty jsme otestovali?

  • Yoggies bezlepkové suchary pro psy s hovězím masem a červenou řepou
  • Yoggies zvěřinová konzerva pro psy s dýní a pupalkovým olejem
  • Yoggies granule lisované za studena s probiotiky – kuřecí a hovězí maso
  • Monoproteinové granule s krůtím masem a jáhly lisované za studena
  • Yoggies hovězí konzerva pro psy s karotkou a lněným olejem
  • Yoggies bezlepkové piškoty s kuřecím masem
  • Fit kostička Yoggies pro psy lisovaná za studena
  • Yoggies dietní bezlepkové suchary pro psy bez masa a lepku se špenátem

Zkušenosti naší redakce s produkty Yoggies

Kristýna, obchodní oddělení – Voříšek velikosti labradora, 4 roky

yo1.jpg
Foto: Kristýna   

Kuřecí a hovězí maso, granule lisované za studena s probiotiky Yoggies – s těmi jsme byli velmi spokojení, fence moc chutnaly a vypadala mrzutě, že jí jich dávám tak málo. Mám v plánu jí je kupovat pravidelně a rozhodně bych je i doporučila ostatním. Dají se dobře využít i jako pamlsky na procházku. Myslím, že kdyby Tilda uměla mluvit, řekla by, že byla nadšená. Yoggies zvěřinová konzerva pro psy s dýní a pupalkovým olejem – naprosté nadšení, můj pes miluje konzervy a tuto by snědla klidně najednou. Nemám co vytknout a ráda jí ji koupím v nějakém zverimexu.

yo2.jpg
Foto: Kristýna   

Yoggies bezlepkové suchary pro psy s hovězím masem a červenou řepou – tak s těmi jsem zprvu moc nepochodila, asi měla (fenka) pocit, že jsou moc zdravé, ale postupem času se na ně vždy těšila. Má nemocné oči a musí mít každý den kapky, takže tyto pamlsky dostávala za odměnu. Také jsem měla barf a zeleninové granule jako doplněk. Samotné mleté maso se nedočkalo úspěchu. Což si nemyslím, že byla chyba masa, ale toho, že na to není zvyklá. Kupodivu jí velmi chutnaly granule určené k barfu – zeleninové. Jedla je samotné a vypadala, že jí velmi chutnají. Také mám v plánu tyto granule koupit a čas od času vyměnit za masové. Největší úspěch měla ale omáčka ke granulím – z té byla nadšená a na důkaz se vždy alespoň 5 minut oblizovala.

Míša, recepční – Cane corso, 2 roky

zoo.jpg
Foto: Míša Malečková

Díky přísné ledvinové dietě náš pejsek mohl testovat alespoň dietní pečené pamlsky Yoggies a jogurt Yoggies. Moc toho od veterináře povoleného nemá. Klasické dobroty jako odměnu jsme mu dávat nesměli, a proto jsme vděční za Yoggies dietní bezlepkové suchary se špenátem. Ty mu moc chutnají a my máme dobrý pocit, že mu podáváním pamlsků neubližujeme, ale naopak prospíváme. Neobsahují pšenici, sóju ani kukuřici, jsou bez vedlejších rostlinných a živočišných produktů. A hlavně nemají chemické konzervační látky a soli. Pamlsky obsahují řadu cenných látek jako hořčík, vitaminy skupiny B, draslík, vápník, zinek a mangan. To, že mu moc chutnají jsme usoudili z toho, že jen co zašustíme sáčkem se suchary, tak radostně poskakuje a vrtí ocáskem.
Yoggies jogurt pro psy a kočky je přírodní a neobsahuje žádná dochucovadla, cukry, chemické látky a zahušťovadla a je plný probiotik blízkých zažívacímu traktu psa. Probiotika vytváří v těle psa zdravou střevní mikroflóru, a tím podporují imunitu i celkové zdraví. Ale opět mu skvěle chutná a bere ho spíš jako mlsku. Děkujeme za možnost vyzkoušet.

Katka, grafička – Labrador, 2,5 roku

ba2.jpg
Foto: Kateřina Vozková

Náš psí kamarád tříletý labrador Bašó měl možnost testovat balíček pochutin složený z krůtích granulí s jáhly, hovězí konzervy s karotkou a lněným olejem, bezlepkových piškotů s kuřecím masem, Fit kostičkek Yoggies a psího jogurtu. Jakožto labrador dělá čest svému plemenu a je tedy těžší hned určit, co mu nejvíc chutná, protože mu chutná všechno.

ba1.jpg
Foto: Kateřina Vozková

Přesto se nám podařilo zjistit, že ho velmi zásadně zaujala vonící fit kostička, kterou přes veškerou snahu nedokázal spořádat na posezení. Velmi si ji pochvaloval a následně zahrabal na zahradě.
Další novinkou v jeho jídelníčku byl psí jogurt. Mléčné výrobky jsme u něj díky občasným zažívacím problémům omezili na minimum, ale k tomuto výrobku se kvůli jeho schopnostem udržovat zdravou střevní mikroflóru a posilovat imunitní systém rádi znovu vrátíme. Ale největší láskou zůstává balíček piškotů s kuřecím masem. Značka Yoggies nás velmi příjemně překvapila širokou nabídkou a příjemnou přirozenou vůni všech jejích produktů. Určitě ji doporučíme dalším chovatelům.
 627e3b61496cbimage.png

Reklama