Hmm, kdopak to vystupuje z toho nablýskaného Ferrari? Boty z krokodýlí kůže od Hermés, oblek model od Versaceho - to vypadá zajímavě. Ale fuj... vždyť je to slizoun!

 

Možná, že jste měli v životě smůlu a naráželi ve svém okolí na samé slizouny. Ale i oni mají právo na život. Zajímavý je fakt, že se vlastně nevyskytují slizounky, a tento stav se týká hlavně samečků. Život takového tvora není lehký, a pokud je nemajetný, tak jsou jeho společenské zážitky doslova procházkou slzavým údolím. Jinak je tomu v případě, že je to slizoun bohatý, čímž je vyjádřen i jeho živočišný poddruh.Jiří Paroubek

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak se tato přírodní anomálie projevuje? Zpočátku je to nenápadné a malý slizounek se narodí jako většina ostatních chlapců. I růst exempláře je v podstatě obyčejný a v raném mládí většinou nikdo neodhalí, co se stane. Když se zadaří a doroste do puberty, dochází k prvním zásadním projevům, které nedospělého muže mají upozornit, že něco není v pořádku. Holky ho prostě nechtějí!

 

Pokud je slizoun po všech stránkách v pořádku a zdráv, začne se po nějaké době ošívat a nedostatek zájmu od děvčat ho bude vnitřně nahlodávat, bude se mu v noci zdát o potupení ženského pokolení, začne být vůči opačnému pohlaví drzý a dokonce i vulgární. Po čase si ale zvykne, avšak určitě se s tím jen tak nevyrovná. Chudák, přece se tak snaží zaujmout, a navíc je přesvědčen o své neodolatelnosti! On totiž neví, že je slizoun, a to patří k největšímu prokletí jeho druhu.

 

Když na jedné straně roste frustrace, rozhodne se mladý sameček slizouna ventilovat svou jedinečnost jinde. Zpočátku se pokouší realizovat v multi level marketingu a celkem mu to jde, později se stejným i větším zápalem začne pracovat pro významnou zahraniční firmu. Nebo si dokonce založí svou. Je úporný, tak se mu daří. Až na to jedno - ženy ho stále nedokáží docenit. Už sice nějakou uhnal, ale ta byla opilá a spletla si ho s někým jiným.David Rath

 

Naštěstí je obchodně zdatný, penízky se na kontě utěšeně množí, a tak může čas od času navštívit nějaký kabaret a oslňovat společnice. To ho prozatím celkem uspokojuje, stejně má hodně práce. A pak to přijde! Je povýšen na ředitele nebo vydělá první milion, a rázem se jeho život změní. Některé ženy se o něj dokonce začnou zajímat samy od sebe. Slizoun je nadšený, nejen jeho sebevědomí stoupne a v omámení svou velikostí začne tokat na všechny strany.

 

Na to nakonec naláká i samičku, která se díky nadité peněžence přenese i přes jeho handicap. Všechno má svá pro a proti. Tím se ostatně vysvětluje pohoršení mnoha jedinců, podivujících se, jak takový slizký chlap může mít tak krásnou ženskou. On má totiž i ten bourák, pěknou haciendu a s tou ženou už je úspěšný úplně celý. A vůbec mu nevadí, že je jiný a cosi z něj odkapává…Tomáš Cikrt

 

 

 

 

Vzala byste si slizouna, kdyby byl hodně bohatý?

 

Soňa (25), studentkaSoňa
Já? Vypadám, že jsem na peníze? Nechtěla bych za muže úplného chudáka, ale nemyslím, že by na penězích až tak záleželo. Slizouna bych opravdu nechtěla.

 

Eva
Eva (32), bankovní úřednice
Jasně že jo, jenom by nesměly být slizké ty peníze. Ale vážně, jestli myslíte, že bych si kvůli penězům vzala pro mně odpudivého chlapa, tak jste na omylu.

 

 

 

 

Jana

Jana (28), poštovní doručovatelka

A co na tom? Hodně krásných ženských si přece vzalo chlapa pro peníze. Když je hodně peněz, tak byste se přes ošklivýho chlapa přenesl i vy.

 

Míla
Míla (22), barmanka

Slizký chlapi mě teda osobně nepřitahujou a jejich peněženka taky ne. Vždyť bohatý nejsou jenom slizouni, takže já bych bohatýho chtěla, ale ne slizkýho.

 

 

 

 

 

 

 

 Jak podle vás vypadá úspěšný slizoun? Znáte nějakého? Jak to, že neexistují slizké ženy? 

Reklama