Až v 18 % domácností se vši objeví každé dva roky. Díky nedůsledné péči některých rodičů se dostanou do dětského kolektivu a pak už jen vesele přelézají z hlavy na hlavu. Bránit se jim ještě před samotnou nákazou můžeme dvěma způsoby. Zkrátit vlásky naší ratolesti na méně než centimetr, nebo lépe a méně drasticky, použít repelentní sprej od značky Paranit.

všiPARANIT preventivní sprej proti vším obsahuje osvědčenou repelentní složku a esenciální oleje, díky čemuž poskytuje účinnou ochranu proti parazitům až po dobu 24 hodin. Nemastný sprej s příjemnou vůní stačí nastříkat na suché vlasy, zejména za ušima a v oblasti krku, a nechat přirozeně oschnout. Paranit preventivní sprej proti vším nabízí účinné východisko, jak předejít nepříjemnému problému zavšivení nebo jak zabránit opětovném nakažení.

Paranit je nejprodávanější přípravek v boji proti vším. A je také nejkomplexnější, protože kromě prostředku na odstranění vší nabízí preventivní sprej a gel na jejich detekci. Rodina přípravků Paranit je proto tak široká, že dokáže pomoci v každé situaci – ať už při zjišťování nákazy, její léčbě, ale i recidivě. Paranit navíc připravil i mobilní aplikaci, která pomůže s identifikací zavšivení a poradí s jeho odstraněním i prevencí.

Přípravek PARANIT preventivní sprej proti vším seženete v lékárně za doporučenou cenu 310 Kč. Jedna lahvička vydrží až 50 aplikací. Více informací na www.paranit.cz