Názor čtenářky Ivetinkav ohledně plastických operací ňader je jednoznačný. Sama je se svými prsy spokojená, ale operace neodsuzuje - pomohly už mnoha ženám, které jsou díky nim šťstné.

Téma dne pomalu končí, další příspěvky už neposílejte, milé čtenářky. Jdnou z posledních novinek, které dnes uveřejním je příspěvek čtenářky Ivetinkav. Jak to má Ivetinkav s plastikou poprsí? To si přečtěte níže...


Ahoj všem, silikony ano nebo ne? Já sama mám „teď" 3 - protože již druhým rokem kojím, ale i tak mám větší dvojky a mně to na to nošení bohatě stačí. A jsou hlavně přírodní, měkoučké, netrčící. Dobrá podprsenka a halenka umí zázraky. Ale nejsem proti silikonům, když je někdo chce, protože sám má prsa buď malá, nebo povislá, nebo se mu nelíbí a má dostatek peněz, tak proč ne. Je náhodou dobře, že to medicína vynalezla. Hodně žen je díky tomu šťastných a sebevědomých. Hodně ženám to pomohlo s psychikou. A proto to vzniklo, aby to někomu udělalo radost, buď ženě, a nebo třeba i tomu jejímu mužovi. Držím, těm ženám co si je nechali udělat , pěstě, aby byli s nimi spokojené, aby je to moc nebolelo a hlavně aby neměli komplikace. A nám co máme přírodní, ať jsme spokojení s tím co máme.

Mějte se hezky,
Ivetinkav

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. března 2011: Plastika poprsí - váš názor

Další příspěvky na toto téma již neposílejte! Po čtvrté hodině se dozvíte, který příspěvek jsem dnes ocenil dárkem, knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION.

cena

Reklama