Netají se svým názorem čtenářka Zuzana. Podle ní příroda ví, proč některým párům dítě nechce dopřát. Zachraňování nedonošených dětí jí naopak přijde v pořádku. Co si o tom myslíte?

Dobrý den, nemyslím si, že by nedonošeňátka a jejich zachraňování znamenaly nějaký významný „boj proti přírodě“ - člověk, lékař i matka nasazují dostupné prostředky, aby děťátko zachránili....  Sama mám nedonošené dítě doma - narozen v 7.měsíci s porodní váhou 1600g a jsem moc šťastná, že ho máme - kluk Jonáš :),dneska už prvňáček.

Co připadá proti přírodě mně, jsou umělá početí.... Tady už člověk opravdu fušuje přírodě do řemesla - a pokud se člověk alespoň trochu zajímá o psychologii, duchovní nauky, je mnoho důkazů o tom, že uměle počaté děti si nesou do života významný handicap :(. Myslím, že přiroda moc dobře ví, proč určitým párům prostě nechce dítě dopřát - je to kruté, ale důvod bezesporu je.

Zuzana

Máte právo na svůj názor. Uvidíme, co mu řeknou ženy, které otěhotněly jen díky asistované reprodukci.

Co si o tom myslíte, milé ženy-in? Jste téhož názoru, nebo si myslíte, že se Zuzana mýlí? Napište nám na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama