5bd715707a2cdobrazek.jpg

5bd71525beb21obrazek.jpgTEEKANNE Green Tea Echinacea – Lime je tu pro všechny příznivce zeleného čaje. Svěží chuť limetky a povzbuzující lístky zeleného čaje se snoubí se zázračnou echinaceou, jež představuje výbornou prevenci proti chřipce a nachlazení. Tato nenápadná rostlinka má zároveň silné antivirové a antibakteriální účinky – nebojte se tak svěřit svou imunitu právě do péče tohoto lahodného čaje, s nímž můžete snadno předejít zdravotním potížím spojeným s nepříjemným počasím.

5bd71531324e5obrazek.jpgStres a uspěchanost dokážou se zdravím i s psychikou pořádně zamávat. Proto je navýsost důležité umět si udělat pauzu a pořádně se zregenerovat, ideálně s teplým šálkem BIO čaje Calm & Relax. Perfektní kombinace meduňky lékařské a heřmánku zklidní vaši mysl a celé tělo uvolní i medově voňavý honeybush, méně známý příbuzný oblíbeného rooibosu. Užijte si svou přestávku a dopřejte své duši BIO povzbuzení s čajem TEEKANNE Calm & Relax!

5bd7153b09774obrazek.jpgNěkdy je však víc než zdravé látky zapotřebí dopřát si především jemné pohlazení po duši v podobě neodolatelně lahodného čaje TEEKANNE Temptation. Kombinace jablka a karamelu dokáže podnítit všechny vaše smysly ihned po zalití horkou vodou, kdy se k vám z hrnečku bude linout jeho příjemné aroma. Kromě toho v sobě obsahuje také šípek, s nímž se pojí i vysoký obsah vitamínu C.

5bd71542de349obrazek.jpgChtěli byste večer za celým dnem udělat klidnou tečku, abyste se pak už jen v příjemném rozpoložení odebrali do peřin? Tak si připravte zklidňující čaj TEEKANNE Sleep & Dream pro dobrý spánek a klidné sny. Jen co zalijete čajovou směs horkou vodou z konvice, rozline se vaším domovem neodolatelná vůně levandule, lékořice a máty, která vás spolu s citronovou trávou a meduňkou pohladí po duši. Dopřejte si svůj večerní šálek čaje TEEKANNE na dobrou noc a ponořte se do načechraného polštáře i do svých sladkých snů.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte stránky zde.