KetoMIX je kvalitní proteinové jídlo, které pomáhá klientům rychle a snadno s úpravou jejich váhy. Bez nutnosti cvičit, počítat kalorie nebo vařit. Produkty KetoMIX je možné používat jako celodenní stravu (ve fázi hubnutí), i jako náhradu některého z běžných jídel (v době udržování hmotnosti).

Jak dieta funguje?

KetoMIX dieta je rozdělena na několik fází:

  1. V první fázi se klienti musí spokojit pouze s KetoMIX jídly, které dorazí až k nim domů. A se zeleninou, které je potřeba denně sníst půl kila. Není třeba se bát hladu ani chutí. Dieta obsahuje vše, co tělo potřebuje – ať už jde o vlákninu, minerály nebo vitamíny. A je nastavená tak, aby se tělo „netrápilo“.
  2. Ve druhé fázi je stále nutné hlídat si příjem cukrů, ale již ne tak striktně. Třikrát denně je nutné jíst některé z KetoMIX jídel. Další dvě jsou již zcela v režii klientů. Jedinou podmínkou je to, aby odpovídala zásadám zdravé výživy.
  3. Třetí fáze diety už vlastně žádnou dietou není. Jde o to, udržet si návyky získané s touto dietou i v dalším životě.

Není třeba se bát jednostrannosti – najdete si pokrmy, které vám chutnají a vyhovují

Jídla KetoMIX jsou zcela bez glutamátů a bez lepku s vysoce kvalitním anglickým proteinem. Oproti jiným nízkosacharidovým dietám nabízí samostatně koktejlový protein bez příchuti. Tu si zákazník určuje sám, podle toho, na jakou má zrovna chuť. Na výběr má vždy čtyři příchutě, které si vybírá, když nakupuje.

Chutné příchutě

V tuhle chvíli si může vybrat ze sedmi  příchutí -  banán, čokoláda, jahoda, káva, kokos, lesní směs a vanilka. Tím, že chuť koktejlů není předem namíchána, si zákazník může sám zvolit intenzitu sladkosti. Příprava koktejlu je velmi jednoduchá. Do šejkru, který získávají zákaznice v rámci objednávky zdarma, je potřeba nalít 300 ml vody, přidat odměrku proteinového nápoje a lžičku příchutě. Zde si zákaznice může sama ovlivnit sladkost chuti, přidáním nebo ubráním množství příchutě. Poté je třeba vše protřepat a plnohodnotné jídlo je hotové.

Polévky

KetoMIX samozřejmě nabízí kromě koktejlů širokou škálu dalších jídel. První z nich jsou polévky – s příchutí zeleniny, se sýrovou příchutí anebo gulášovou. Připravují se stejně snadno, jako koktejly. Jen je na jejich přípravu potřeba horká voda. Polévky je možné ochutit solí, pepřem, bylinkami nebo do ní přidat zeleninu – ať vařenou nebo syrovou. Výborná je kombinace KetoMIX polévek třeba se zakysaným zelím. Fantazii se meze nekladou.

Omelety

KetoMIX dieta nabízí také proteinové omelety – se sýrovou nebo zeleninovou příchutí. Směs na omelety je potřeba smíchat se 100 ml vody a následně na pánvičce (s velmi malým množstvím oleje) připravit jako klasickou vaječnou omeletu. Stejně jako u polévek lze omelety dochucovat kořením nebo zeleninou. Omelety lze připravit i na způsob „míchaných vajíček“. Třeba s houbami, kdy vám vznikne vynikající smaženice.

Proteinové kaše

Skvělým startem dne jsou KetoMIX proteinové kaše (s banánovo-jablečnou příchutí nebo s příchutí čokolády). Připravovat je můžete jak studené, tak teplé. Alternativou může být také protejnový pudink nebo palačinky.

Proteinové tyčinky

Na svačinu jsou zase určeny proteinové tyčinky (čokoládová, jahodová nebo vanilková). Jedna tyčinka svým obsahem nahradí celé jedno jídlo a je skvělým zdrojem vlákniny, vitamínů i minerálů.

Chléb a houstičky

V nabídce KetoMIXu naleznete také proteinový chléb nebo houstičky. Jejich příprava je velmi snadná a jsou hotové do 20ti minut.

Sladkosti

Před Vánoci jsou v prodeji ještě proteinové vánoční perníčky.  Při dietě KetoMIX navíc není vůbec nutné vzdávat se sladkostí. V  portfoliu zákazníci naleznou i nízkosacharidové mlsání. Čekankový sirup je skvělý na dochucování palačinek, slazení čaje či kávy. Pět druhů nízkosacharidových čokolád a čokoládové nebo oříškové krémy – i tak může vypadat dieta.

Novinka - nízkosacharidové víno KetoMIX

Úplnou novinkou je nízkosacharidové víno KetoMIX. Při proteinové dietě se, kvůli zvýšené zátěži na ledviny, nedoporučuje pití alkoholu. Dovolen je jen jeden decilitr denně. Mnoha zákazníkům ale tato „berlička“ pomáhá při dodržování režimu diety. KetoMIX nízkosacharidové víno má svou typickou oranžovou barvu. Jedná se o velmi suché víno, které tři roky zrálo v akátových sudech. Má extrémní mineralitu, která společně s vyzrálostí a nízkým výnosem přispívá k výraznému a specifickému buketu s chutí s tóny po oříšcích a medu.

Zajímá vás dieta KetoMix? Podívejte se na KETOMIX.CZ

Reklama