bebeVidea v soutěži BeBe Dobré ráno – Protanči ráno s energií o 150 000 korun mají různou kvalitu, některá jsou jen strohou nahrávkou tance, jiná v sobě mají různě vyvedený pokus o příběh, některá jsou kvalitou záznamu takřka profesionální, jiná jsou klasická domácí videa. Ještě před nedávnem jich zde bylo jen deset, ale přes víkend tento počet rapidně vzrostl.

Vždyť kdo by nechtěl vyhrát lákavých 150 000 korun? V jednu chvíli jsme si v redakci říkali, že to také zkusíme – no uvidíme. Dnes už by to bylo mnohem těžší, protože se na prvním místě uhnízdil silný favorit, video s názvem: Ty krávo, BeBe!

Příběh na videu je jednoduchý, ale chytlavý, protože video je dobře sestříhané a herecké výkony účastníků jsou vážné dobré.

Dva kamarádi Kazma a přihlouplý Meldik se probudí po flámu v jedné posteli, na stolku leží BeBe Dobré ráno. „Ty krávo, BeBe!“ vyhrkne Kazma. Meldik se promění v krávu (slušivý kostýmek) a prohlásí: „Ty krávo, Mádl!“

V posteli totiž leží figurína Jirky Mádla, který v soutěži učí, jak správně tancovat BeBe Tanec. I Kazma se promění v krávu a pak už spolu tančí střihově na různých místech (louka, potok, Staromák, Václavák).

Jednoduché, ale účinné. Video si získalo za pouhé dva dny větší návštěvnost než všechna ostatní videa. Tak trochu pobuřující slogan zkrátka přitáhl.

A ptáte-li se, jestli má vůbec video nějakou konkurenci? Naše odpověď zní ANO. Bodově se na něj dotahují dvě další videa BeBe – energie z nebe a I na venkově BeBe chutná! Nás v redakci ale více pobavilo například video Sousedé, ve kterém jsou představena rána dvou kolegů: pohodové s BeBe a hekticky zmatené bez BeBe či roztomilé video BeBe chaloupka, které by příběhem mohlo dát na frak leckteré hollywoodské pohádce.

Tak uvidíme, jestli se ještě pořadí zamíchá.

A co vy, máte v soutěži svého favorita? Nebo najdete odvahu a zkusíte soutěžit? Šanci jistě stále máte, podobně „zvučných“ sloganů, jako má vedoucí video, by se dalo jistě vymyslet více a šanci vyhrát má i video, které se do soutěže přihlásí teď, i když čím dřív, tím líp.

Odkaz na soutěžní stránky zde: www.hnutizadobrousnidani.stream.cz nebo www.hnutizadobrousnidani.cz

Čtěte také...

Máte krevní cukr pod kontrolou?