Svátek všech zamilovaných se kvapem blíží a vy stále nevíte, kam se se svou drahou polovičkou vrtnout? Pak právě pro vás máme pár cestovních last minute tipů, díky kterým na sobotní den jistě nezapomenete…

Ráda cestujte a ještě nevíte, co svému drahému nadělit k Valentýnu, který navíc tento rok připadá na víkendový den? Co takhle svou drahou polovičku překvapit a na pár dní ji „unést“ za nezapomenutelným zážitkem? Pojďte se nechat inspirovat našimi last minute tipy, které vás určitě navnadí na tu správnou zamilovanou notu…

Zatančete si v Benátkách s Casanovou!

Jeden z nejromantičtějších zážitků jistě společně zažijete v italských Benátkách, kde navíc letos během svátku všech zamilovaných proběhne slavný benátský karneval, v rámci kterého budete moci navštívit velký maškarní ples, na který přijde účastníky pozdravit i samotný Casanova!

vvvv

  • Romantický tip:

Benátky jsou proslulé nejen gondolami, ale i vynikajícím jídlem. Proto, ačkoli to není nijak nápadité, si nezapomeňte udělat čas na projížďku gondolou a večeři třeba ve vyhlášené restauraci Ristorante da Raffaele přímo na jednom z mostů.

Více informací o tomto krásném městě s tipy na ubytování různých cenových kategorií naleznete zde

Malebná Ženeva

Přijde vám návštěva Paříže či Říma neoriginální? Pak vsaďte na švýcarskou Ženevu, jež je vyhlášená především svými romantickými postranními uličkami, nádhernými parky a pobřežními promenádami. Máte-li ráda luxus, pak do něj můžete nakouknout i v Musée international de l'horlogerie, které mapuje historii a současnost francouzského hodinářství. Podívat se můžete na nejrůznější typy hodinek - od nejobyčejnějších po ty nejdražší.

dddd

  • Romantický tip:

Na Valentýna nesmíte vynechat ani návštěvu sladkého království - čokoládovny v Brocu. V samotném areálu čokoládovny si můžete prohlédnout pytle kakaových bobů, kakaové máslo, technologii zpracování čokolády od rozemletí vyschlých kakaových bobů, smícháním se sušeným mlékem až po rozmíchání v tekutou čokoládovou hmotu. V poslední části prohlídky si pak jistě společně vychutnáte libovolný počet čokoládových kousků na naleštěných zrcadlech.

Více informací o tomto městě a celém ženevském regionu naleznete zde

Ledová romantika ve Švédsku

Je vaše drahá polovička originální bytostí a miluje zimu? Pak jí věnujte originální dárek! Co například společně navštívit nádherné švédské přístavní městečko Uddevalla a projít se po tamních plážích, které jsou vyhlášené jako největší zásobárna schránek mořských živočichů na světě? Na závěr můžete svůj výlet zakončit v tamním muzeu. Teplota vzduchu se tento měsíc pohybuje okolo nuly a velmi často narazíme na slunečné počasí.

ffff

  • Romantický tip:  

Zpestřete si své procházky po tamních plážích vyjížďkou trajektem do nedalekého Göteborgu, který je nejen druhým největším městem celého Švédska, ale i městem parků.

Více informací naleznete zde

Užijte si lyžování na Červenohorském sedle a seznamte se!

Nemáte peněz nazbyt a navíc jste sama? Pak nevěšte hlavu a kupte si speciální zájezd – lyžovačku v Jeseníkách, kde bez partnera rozhodně nebudete sami. Čekají na vás šestikilometrové sjezdovky, čtyřsedačková lanovka přímo u hotelu a hlavně jistota, že během víkendu potkáte samé nezadané sympaťáky a sympaťandy.

ffff

Více informací o plánovaném březnovém zájezdu naleznete zde

Tip: Na závěr pro vás máme skvělou zprávu – společnost Student agency nyní nabízí jedinečnou příležitost, díky které může váš doprovod cestovat po evropských městech zdarma! Na podrobnou nabídku se můžete podívat zde.

Bon Voyage!

Čtěte také:

Reklama