Někdo si jde zasportovat, někdo vezme na dlouhou procházku psa a někdo se zase „pomazlí“ sboxovacím pytlem… Co děláte vy, když máte dostatek energie a potřebujete se vybít? Už jste zkusila tanec? Tanec nejen rozhýbe vaše tělo, ale je také dobrým pomocníkem při spalování přebytečné energie. Za hodinu tance se vaše tělo zbaví 360–460 kcal. A to přece stojí za to!

 

Patříte mezi taneční příznivce? A co kdybychom vám navíc prozradili, že se můžete protančit až k 150000 Kč?

 

BeBe Dobré ráno

je nejsilnější značka vsegmentu suchých sušenek na českém trhu, její tržní podíl je 40%. Sušenky BeBe Dobré ráno jsou nutričně hodnotné a díky obsahu cereálií a vlákniny přispívají kezdravému životnímu stylu. BeBe Dobré ráno jsou kdostání vsedmi chuťových variacích (Müsli sovocem, Oříškové smedem, Kakaové, Svlákninou aovocem, 4 cereálie a mléko, Kakaové – 25 % cukru, S jogurtem). BeBe Dobré ráno vyrábí společnost Opavia-LU. Více nawww.hnutizadobrousnidani.cz

Jak na to?
Od prvního dubna je na internetových stránkách

www.hnutizadobrousnidani.czdostupný energický BeBe tanec, který předtančil známý herec a nyní i tanečník Jiří Mádl.

 

· Bebe Tanec a hudbu si stáhněte přesinternetové stránky Hnutí.

· Kamerou nebo mobilním telefonem natočte krátké videona téma „Jak ti BeBe Dobré ráno naladí celé dopoledne BeBe Tancem“. Video musí obsahovat BeBe Tanec.

· Svoje video pak nahrajte na internet přes stránky www.hnutizadobrousnidani.cz.

 

V průběhu soutěže je možné pro videa na internetu hlasovat – počet hlasů bude mít pro určení výherců váhu 50 %. Dalších 50 % přidělí videím odborná porota včele s Jiřím Mádlem. Na hlavního výherce čeká skvělých 150000 Kč a každý soutěžící navíc získá BeBe Dobré ráno snídaňový balíček.

 

Soutěž probíhá od 1. 4. do 17. 5. 2009. Úplná pravidla soutěže a podmínky výhry získáte na stránkách www.hnutizadbrousnidani.cza na infolince 844 111115.

 

 

Jiří Mádl

 

Narozen 23. 10. 1986, absolvoval gymnázium vČeských Budějovicích avsoučasné době studuje Univerzitu Jana Ámose Komenského vPraze

(obor Sociální amasová

komunikace).

 

Zahrál si ve filmech Snowboarďáci,

Jak se krotí krokodýli, Rafťáci, Ro(c)k

podvraťáků, Gympl, Bathory, Taková normální rodinka, Po hlavě do prdele a Děti noci. Jeho poslední rolí je princ

Jeroným vpohádce Peklo

sprinceznou. Za roli Ubra ve filmu

Děti noci získal vroce 2008 hlavní

hereckou cenu na Mezinárodním

filmovém festivalu Karlovy Vary.

Co o BeBe Tanci řekl Jirka Mádl?

 

Když ho oslovila firma vyrábějící jeho oblíbené celozrnné sušenky, aby pro ni předtančil její typický tanec, neváhal prý ani minutu. „Sušenky BeBe Dobré ráno jsou mou oblíbenou snídaní a jejich ranní tanec se mi fakt líbí. Pavla se mnou ani nemá moc práce, řekl bych. Sholkama si tanec vážně užíváme,“ směje se Jirka.

 

Hvězda filmů Snowboarďáci a Rafťáci trénuje sdívčí taneční skupinou Na tenkém ledě. Obklopen samými ženami připravuje vystoupení pro značku BeBe Dobré ráno. Jeho energický tanec poběží od 1. dubna na webových stránkách Hnutí za dobrou snídani.

 

Jirka Mádl tvrdí, že tanec miluje: „Už odmalička jsem byl neklidné dítě a při BeBe tanci se dokážu úžasně vybít. Fakt mě to baví!“ Není těžké mu to uvěřit, když je přitom obklopen pohlednými dívkami…

 

Herec, kterého všichni známe spíš jako puberťáka, ale také umí být gentleman. Alespoň to tvrdí choreografka Pavla Nýdlová: „V našem čistě dámském souboru jsme si dlouho přály pořádného tanečního partnera. Jirka umí být velmi galantní, a navíc je sním sranda.“

 

Jeho energický BeBe tanec bude od 1. dubna ke stažení prostřednictvím stránek www.hnutizadobrousnidani.cz. Doprovodí soutěž snázvem „Protanči ráno senergií“, kterou pořádá značka BeBe Dobré ráno.

Čtěte také...

Jaká je vaše denní spotřeba energie?

Reklama