Tanec vám dá svobodu, sebevědomí a zaplaví vás štěstím. Budete se díky němu cítit žensky a sexy. Takový totiž tanec je. A je jedno, jestli dáte přednost „latině“ před jemným baletem. Tak najděte ten svůj a zamilujte se.
5a7832870bf11obrazek.png

Twerk

V hlavní roli tohoto tance je ženské pozadí. Kořeny má twerk v tradičních afrických tancích a je součástí tzv. dancehallu, jamajského tance. Samostatně funguje už téměř 20 let a získává si stále větší a větší obliby. Jaké jsou jeho hlavní benefity? Dokonale tímto sexy tanečkem zpevníte a posílíte hýždě, zádové a břišní svalstvo.

Fit balet

Fit baletem se protáhnete, zatančíte si, spálíte přebytečné kalorie a naučíte se perfektnímu držení těla. Tento taneční styl se zaměřuje na koordinaci pohybu rukou a nohou, soustředěnost, ladnost a uvolněnost pohybu. Je vhodný pro všechny ženy, kterým je balet blízký a touží dát si pořádně do těla tím nejelegantnějším způsobem.

Zumba

Zumba je kombinací fitness a latinsko-amerických tanců, takže během lekce zúročíte své tvrdě získané dovednosti z tanečních. Tento tanec vás bude bavit, je totiž opravdu zábavný, dynamický a úsměv od ucha k uchu vás bude provázet celou tu dobu, co ho budete tančit. Navíc skvěle posílíte pas a dolní končetiny.

Pole dance

...neboli tanec u tyče si získává neuvěřitelnou popularitu. Podobně jako je tomu u twerku, není to úplná hračka a chce to pravidelný trénink, odměnou u pole dance vám ale bude posílení středu těla a rukou a dovednosti, o nichž se vám jistě ani nezdálo.

Také si přečtěte:

Reklama