Nůžky Gardena SchnippSchnapp Neexistuje snad žádná domácnost, která by se obešla bez nůžek. Ba naopak, často máme několikery nůžky, které využíváme různě podle jejich účelu – na papír, na látku, na zahradu nebo do kuchyně. Skvělým pomocníkem, který ušetří místo v šuplíku i starosti s tím, zda nůžky smíme použít na tu či onu činnost, jsou nůžky Gardena SchnippSchnapp. Díky ergonomické kontrukci a nerezavějícímu ostří z ušlechtilé oceli s nimi můžete pracovat na zahradě i v kuchyni. Hravě totiž zvládnou ustřihnout květinářský drát, lepenku i plast, stejně jako zastřihout květiny a bylinky.

Díky měkkým prvkům na plastových očkách nůžky sedí dobře a bezpečně v ruce, proto se můžete vyhnout zdlouhavému krájení a nebát se stříhat bylinky rovnou do hrnce. Jejich používání je pohodlné i při déle trvající práci. Podobně jako nože i tyto nůžky lze mýt v myčce nádobí.

Nůžky Gardena SchnippSchnapp mají celkovou délku 180 mm a svým tvarem jsou vhodné pro leváky i praváky. Ostří je vyrobené ze speciálně broušené nerezavějící ušlechtilé oceli a záruční lhůta 25 let garantuje tu nejvyšší kvalitu.

Pokud nemáte balkon, pěstuje bylinky v truhlíku na parapetu a i v městských podmínkách byste chtěli úrodu rozšířit o zeleninu, zkuste tzv. urban gardening. Jedná se o nový trend, který se rozmáhá v Praze i dalších městech a umožňuje zasadit si zeleninu a bylinky v některé z komunitních zahrad. Městské zahradničení je skvělou příležitostí, jak si aktivně odpočinout od každodenních starostí i jak navázat nová přátelství nebo prohloubit stávající sousedské vztahy.

Nůžky Gardena SchnippSchnapp

Už nemusíte pouze jen vzpomínat na to, jaké to bylo, v dětství jezdit za babičkou na venkov a pomáhat ji na zahradě. Ten radostný pocit, kdy z keříku trháte vlastní rajčátka nebo jiné plody, si můžete užít i nyní ve městě. Navíc se nemusíte bát chemických postřiků a vlastnoručně vypěstovanou zeleninu si vychutnáte o to víc. Zapojte se i vy do městského zadradničení!

Nůžky Gardena SchnippSchnapp

Kam můžete zajít:

Reklama