Vzpomeňte si – kolikrát už jste křičeli na dítě, manžela či manželku: Nekoukej do té chladničky a zavři ji, nebo se všechno zkazí! Nespočetně? Pak pro vás máme senzační nabídku…

 

Seznamte se s chladničkami Whirlpool, které jsou vybaveny patentovanou inteligentní technologií 6. smysl. Zní to neuvěřitelně, ale tento „mozek“ spotřebičů od Whirlpoolu skutečně přemýšlí a pracuje za nás.

Takže: Zapomeneme-li zavřít dveře chladničky, nebo dojde-li ke krátkodobému výpadku proudu, už nikdy nemusíme zvýšit hlas. Senzory uvnitř spotřebiče zaregistrují změnu a velmi rychle nasměrují chlazený vzduch do skladovacího prostoru. Požadované teploty se tak dosáhne pětkrát rychleji, než to umějí běžné chladničky. A opačně – díky geniálním senzorům 6. smyslu náš spotřebič chladí pouze ve chvíli, kdy je třeba zabránit vzrůstu teploty, zatímco běžné přístroje tak činí nepřetržitě. To je hlavní důvod, proč jsou chladničky Whirlpool tak úsporné a šetrné k životnímu prostředí.

 

Co systém Total No Frost dokáže?

  • zajistit cirkulaci ochlazeného vzduchu po vnitřních prostorách mrazničky a úplně zabránit tvorbě ledu. Přístroj nemusíte rozmrazovat. A uložené potraviny se k sobě nelepí, popisky zůstávají stále čitelné a nikde nepřekáží nashromážděný led. Nezní to nádherně?

 

  • také dokáže udržet stejnou teplotu vzduchu rovnoměrně po celém vnitřním prostoru, a tak pomáhá udržet potraviny dlouho v čerstvém stavu.

 

A co ještě umějí chladničky Whirlpool vybavené chytrou technologií 6. smysl?
Mají speciální přihrádku se stále nízkou vlhkostí a teplotou, která je vhodná především k uskladnění masa, ryb a dalších potravin rychle podléhajících zkáze.

Jsou vybaveny nejlepší dostupnou technologií k ochraně potravin, hubení bakterií a potlačení pachů, neboť Whirlpool si vybral za svého partnera pro dodávání antibakteriálních filtrů Microban®. Veškerý vzduch obsažený ve vnitřním prostoru chladničky prochází vestavěným aktivním filtrem Microban®. Filtr zachytí bakterie i chemické či mechanické nečistoty obsažené ve vzduchu a zamezí zkáze potravin i vzniku pachů. Je účinný i proti listerii, e-Coli, salmonele či stafylokokovým kmenům. Dosud nikdy nebyla na trhu k dispozici technologie, která by dokázala tak efektivně zajistit čistotu a ochranu uložených potravin.

 

A ještě existuje jeden nepřehlédnutelný argument pro volbu chladniček Whirlpool vybavených 6. smyslem: dokonalý vzhled. Design je stejně propracovaný jako technologie, kterou používáme k jejich výrobě. Kvalitní nerezová úprava povrchu, na které nikdy nezůstanou stopy hojného využívání spotřebiče, interaktivní LCD displeje a elegantní linie přístrojů zajišťují vysoký standard luxusu, efektivity a bezchybného vzhledu.

Nejprostornější chladnička
S hloubkou až 13 cm patří dveřní police chladniček Whirlpool k těm nejprostornějším na trhu. Jsou ideální k uložení lahví, ovocných džusů, a při použití příčky i k uložení drobnějších předmětů. Dveře mrazničky jsou zase vybaveny unikátními policemi pro uložení pizzy. A nejen pro ni – jsou velmi vhodné také k uchovávání zmrzliny, která v nich zůstává jemná a krémová.

 

A pokud jste se ještě neseznámili s režimem Party, je teď ta nejvhodnější příležitost. Nikdy vás nepřekvapí hosté za dveřmi. Stačí půlhodinka, aby tato užitečná funkce v mrazničce ochladila víno či pivo na požadovanou teplotu bez nebezpečí, že by nápoje zmrzly.

Ovšem tou nejlepší zprávou před nadcházejícím horkým létem jsou výdejníky ledu a vody, jimiž jsou vybaveny Side-by-Side chladničky Whirlpool, které se řídí systémem Fresh Ice a mají vestavěný vodní filtr. Tak je vždy k dispozici čerstvý drcený led nebo ledové kostky či chlazená voda. Vodní filtr dokáže za dobu své životnosti vyčistit neuvěřitelných 1 500 litrů vody!

 

Chladničky a mrazničky Whirlpool třídy A+ patří mezi nejefektivnější spotřebiče svého druhu na trhu. Spotřebovávají o 25 % méně energie než spotřebiče třídy A, a dokonce o 45 % méně energie než spotřebiče třídy B. To znamená hned dvojí významný přínos: efektivní využití energie je přínosem nejen pro životní prostředí, ale také pro vaši peněženku.

 

Kombinované modely Combi

Modely Combi mají mrazničku ve spodní části, nahoře je chladnička. Jejich velikost závisí na zvoleném typu. Většina z nich umožňuje ovládání chladicí a mrazicí části samostatně a pomocí  elektromagnetických ventilů zajišťuje efektivní rozdělení spotřebované energie mezi oba prostory. Kombinované přístroje se dodávají jak s přímou chladicí technologií Direct Cooling, tak se systémem Total No Frost.

 

Dvoudveřové chladničky Double Door

Dvoudveřové modely jsou v horní části vybavené mrazničkou, ve spodní chladničkou. Takové řešení je ideální pro ty, kdo požadují maximální kapacitu chladničky, která je v tomto případě výrazně větší než prostor pro mražení. Dvoudveřové chladničky se dodávají jak s přímou chladicí technologií Direct Cooling, tak se systémem Total No Frost.


Nový životní styl Side-by-Side

Side-by-Side není jen obyčejná chladnička. Side-by-Side přístroje Whirlpool vybavené technologií 6. smysl, elegantním vzhledem a velkou skladovací kapacitou, přinášejí do vaší domácnosti nový životní styl.

 

Chladničky Lednice Whirlpool jsou právě teď v akci. Jejich záruka je prodloužena na plných 8 let!!!