Ne, nemíním vás zvát do uliček lásky ani polemizovat nad tím, jak zatočit s prostitucí. Zvu vás na kluky, kteří umí pobavit hudbou - The Prostitutes (prostitutky/prostituti) je totiž název české hudební skupiny.

 

Raketový start

Tato pětičlenná skupina pohledných mužských ve zralém věku vznikla teprve nedávno – na podzim roku 2004. První skladby byly nahrány v dubnu 2005 - Look Into My Eyes, She's A Monster, She's A Prostitute and Sunshine, ovšem se svými písničkami zažila přímo raketový start.

The Prostitutes se od loňských prázdnin pravidelně objevují na stanici Óčko, v pořadu Alternativa na Radiožurnálu. Na internetovém zpravodajském serveru iDnes byla dokonce skladba She's A Monster zařazena na 10. místo v žebříčku "20 nejdůležitějších skladeb pro září 2005".

 

 

A jakou dělají muziku?
Přesně takovou, jakou si můžete poslechnout ZDE či zdarma stáhnout v mp3 – rock, punk, new wave. Je to příliv kytarové muziky, osvěžující, nenudící. To, co dělá kromě již zmíněné „kytarovky“ skupinu The Prostitues jedinečnou, je frontman – Adrian Bell z Velké Británie. S jednačtyřicetiletým textařem a zpěvákem skupiny Adrianem Bellem jste již měli možnost se seznámit, ovšem jako s malířem – více ZDE.

 

Přijďte si poslechnout jeho hluboký a sametový hlas, skvěle znějící angličtinu, záplavu zvuků kytar a melodičnosti do Rock Café 2. února od 19h30.

 

 

Pobavíte se!

 

Více se o skupině dozvíte ZDE a ZDE.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama