Tak dnešní téma je snad připravené pro mě.
Zrovna včera mně ruply nervy a ještě dneska se stydím sama za sebe.

Abyste byli v obraze. Jsem klidný člověk, který všechny své bolístky a křivdy řeší s klidem a zpříma do očí. Můj problém je, že nedokážu pořádně zařvat.

Často, když slyším nějakou svou známou, jak hystericky řve na manžu, si říkám - kéž bych tohle uměla taky!!!

Říkejte si, co chcete, ale myslím, že v některých případech je taková pořádná hystericko-historická scéna fakt potřeba :-)

No a včera to přišlo. Jen mě mrzí, že to odnesl někdo, koho vůbec neznám a třeba i neprávem. (No, dnes se s tím nedá nic dělat, prostě to včera muselo ven).

Takže si mě představte!

Zahnala jsem dceru po obědě do postele, jelikož je nemocná, a zatahovala jsem u ní žaluzie. Po ulici šel mladý muž a nerozhodně se pozastavil, jakoby nevěděl, kudy dál pokračovat. Pobaveně jsem na něj zírala a říkala si, že tohle se mně na ulici stává také.

No jo, jenomže on náhle zamířil přímo k mému autu (pozn. v našem městě se poslední dobou strašně vykrádají auta a před měsícem ho vykradli sousedovi).

Můj pozorovací reflex byl na maximu a žaluzii jsem nakláněla do všech možných směrů.
A tak si ten Pan frajírek začal obhlížet to mé autíčko. Občas se otočil, jestli někdo nejde, pak auto obešel ze všech stran, nenápadně a polehoučku.

Po chvilence sundal ze zad batůžek a začal v něm něco hledat (přesně vím, že hledal své nádobíčko).

A to byl moment, kdy MNĚ ruply nervy.

Vystartovala jsem jako dračice. Notně jsem funěla a hnala se na balkon.
Začala jsem na něj ječet tak, že to slyšela celá ulice, lidi vykukovali z oken .....koukej táhnout od toho auta, koukej mazat, a dělej, nebo na tebe zavolám policajty, si myslíš, že jsem úplně blbá?, že nevím, že si obhlížíš rádia.....

Vůbec jsem se nepoznávala, takhle jsem nikdy nevybouchla,....tak konečně to bylo venku!

No jo, jenže já myslela, že Pan frajírek se lekne a uteče. Jaké bylo mé zděšení, když se hezky usmál a začal diskutovat. Prý tam jen čeká na kamaráda... to určitě, cha chá, to známe, že jo!

Byla jsem pevně rozhodnutá si podezřelého vyfotit. To, abych měla ty PRAVÉ důkazy.
No jo, jenomže než jsem doběhla s foťákem zpět, můj milý Pan podezřelý nasedl s právě příchozím (mým dobrým sousedem) do jeho auta a odjeli...:-(

A už vůbec nechci domýšlet, co si asi cestou říkali o jedné takové....šíleně hysterické ženské:-)

No, ale uznejte, že lepší pořádný čóro móro před celou ulicí, než si nechat vykrást auto.

Všechny Vás, milé dámy, zdravím a hodně podařených hysterických scén přeji.
Krásný den přeje...
Reklama