Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Je od čtenářky s nickem monkee a takhle nějak by měl vypadat muž jejích snů.

idol

Pěkný a úspěšný den všem. Co bych vám řekla o muži mého srdce...

Chlap škaredka, ale  sympaťák - to je můj současný ideál. Bradem Pittem bych nepohrdla, ale obecně to jsou chlapi s pobouraným nosem, jizvou v obličeji, s třídenním strništěm, vrásčití. Znáte Serge Gainsbourga? Co Bébel (= Belmondo), Charles Bronson, Jean Reno? Někoho už tady slyším povzdechnout Jeremy Irons :-)

Kdysi zamlada jsme se s kamarádkou pošťuchovaly, jestli je hezčí (atraktivnější) Alan Delon nebo Steve McQueen. Tehdy jsem byla pro Delona, dnes už ne. Už víte, koho bych volila z dvojice L. Vaculík - S. Tofi?  Prostě měl by to být CHLAP.

Aby na něj bylo spolehnutí, byl sebejistý a zorientovaný v dnešním světě, vtipný, nebál se projevit vztah k ženě, přirozeně galantní a věděl, co chce a co ne. Žádný váhavý střelec. 

Mým životem prošli čtyři zásadní. Každý z nich měl něco, nikdo nebyl sumářem mých požadavků. U všech bylo plusem, že měli vztah k hudbě (kultura v globále = moje vášeň). Slevovala jsem z požadavků, ale není to ono. 

Až Muže mých snů potkáte, dejte mi vědět. Značka Beru všemi deseti. A prosila bych bez závazků.

monkee

Obávám se, že až ho některá potká, nechá si ho pro sebe, protože chlapi s vlastnostmi, které popisujete, na stromech nerostou.

Máte doma někoho takového, milé ženy-in? Neradím vám, abyste ho postupovaly dál, ale pochlubit se můžete, ne? Nebo uznáváte jiné hodnoty, než monkee? Co je pro vás u muže nejdůležitější? Jakou vlastnosi by neměl postrádat, aby se mohl u vás ucházet o titul "Muž mého srdce"

Napište nám na redakce@zena-in.cz

lupa

 

Reklama