Dobrý den,
každá a každý z nás jsme aspoň malinko zvědaví na to, co nás v budoucnu čeká. Je to už dávno, co jsem dostala kontakt na paní, co vykládá karty. Rozhodla jsem se, že tam zajdu. Nejprve začala minulostí, která "sedla", ale to si člověk říká, že si to mohla někde zjistit. Potom spustila o budoucnosti. V té spoustě informací mne zaujala jedna, že mne čeká lékařský zákrok a že mne bude něco stát. Měla jsem zrovna před operací, ale doposud mi všechny proplácela zdravotní pojišťovna, tak bych se s milou paní do krve hádala, že to nemůže být pravda. A byla - "vysolila" jsem 1200 Kč.
Po delší době jsem si řekla, že bych tam mohla znovu zajít. Takže telefon, domluva termínu a šlo se na věc. Hned při prvním vyložení mi paní kartářka řekla, že se něco radikálního změnilo v mém životě, že je to příjemná změna a že je to změna stavu. Týden předtím jsem se totiž vdala. Když jsem šla na toto setkání, prstýnek jsem si sundala, v telefonu se představila starým jménem a obřad byl utajený, jen my dva s manželem a svědci a ještě k tomu úplně někde jinde. Takže paní zkouškou prošla.
 
Hezký den
 
Julie75

Paní zkouškou prošla a čekám stále, co bylo dál? Proběhlo věštění? A jaký je happyend? Nebo nebyl? Nebo se kromě svatby už nic nevyplnilo? Nebo ,,prošla zkouškou" znamená, že k ní už radši ne, když říká pravdu?
Reklama