Vážená redakce,
     přestože se zabývám mnohými činnostmi, které mají materiální výsledek - jen tak namátkou: pečení moučníků, pěstování pokojových rostlin, pletení a šití oděvů, ubrousková technika - dnes bych se více chtěla pochlubit svými aktivitami, které jsou záležitostí prchavých okamžiků. Uchovat je lze pouze na fotografiích, anebo ještě lépe - ve vlastních vzpomínkách.


     Měla jsem to štěstí, že ve svých téměř 48 letech jsem se poprvé ocitla ve velehorách nám Čechům nejvíce dostupných, ve Vysokých Tatrách. Poprvé říkám i přesto, že jsem již předtím několikrát navštívila Štrbské pleso, Starý Smokovec či Poprad. Ale tam všude jsem byla dovezena. 


     Teprve nyní, takříkajíc na stará kolena, jsem tyto krásné hory prošla pěkně po svých (někdy i po všech čtyřech), s batohem na zádech. Nejvýše položený vrchol, na který jsem vystoupala, leží 2428 m nad  mořem. Vím, není to bůhvíjak ohromující výška, ale vzhledem k tomu, že místo, odkud jsme vyšli, má nadmořskou výšku něco kolem 1000 m, a že celá túra tam a zpět trvala 11 hodin, mohu snad být na sebe alespoň trošičku pyšná - nebo ne?


 

Zdraví vás al.do


Buďte na sebe pyšná!

Krásný den a mnoho výletů po dvou nebo čtyřech přeje

redakce@zena-in.cz

Reklama