Jak malé školáky přesvědčit, že i návrat do školy může být hravý? Připravte jim ráno s Nestlé cereáliemi, ve kterých je nově čeká aktivní hra se známými postavičkami z animovaného SpongeBoba! Zpříjemněte vašim nejmenším každé ráno snídaní, se kterou si zacvičí a zažijí legraci s oblíbenými hrdiny. Limitovaná edice cereálií s herním kódem uvnitř již čeká na všechny školou povinné!

NesquikSnídat a cvičit! Že je to nemožné? Vyzkoušejte ranní rozcvičku s animovanými hrdiny z TV seriálu SpongeBob. Na nejšikovnější děti čekají seriálové díly zdarma, certifikáty a sportovní freestyle výuková videa! Vyberte si hru „Mořské řasy“ nebo „Mušle v pohybu“ a staňte se mořskou hvězdičkou Patrikem, Sépiákem či veverkou Sandy  Cheeks. Zacvičte si Medúzu či Medvídka, sbírejte body a odemykejte další tajemné lekce!

Nestlé cereálie jsou nejen hravé, ale prospívají i zdraví, a to zábavným způsobem. Pravidelné snídání cereálií dodá dětem energii po  nočním odpočinku a také dle nejnovějšího výzkumu[1] snižuje riziko dětské nadváhy minimálně o 10 %.

Zpříjemněte dětem ráno výbornou křupavou snídaní, která je vyrobena z celozrnné mouky a obsahuje řadu důležitých živin, což dokazuje zelená pečeť s kláskem - tzv. „pečeť celozrnnosti“ na obalu.

Doporučená porce cereálií Nestlé (30 g) v kombinaci se 125 ml polotučného mléka navíc dodá dětskému organismu 7 vitamínů, železo i vápník, který je potřebný pro normální růst a vývin dětských kostí.

Limitovanou edici dětských snídaňových cereálií Nestlé zakoupíte v běžné maloobchodní síti. Unikátní kód ke hře se ukrývá na vnitřní straně obalu cereálií Nesquik, Nesquik Duo, Cini Minis, Chocapic, Cheerios a Cookie Crisp. Zadejte kód z vnitřní strany krabice na internetové stránky get-active-game.com/spongebob a hrajte! Velká 425 - 450 g balení pořídíte za 89,90 Kč.

Nesquik

[1] de la Hunty A, Gibson S, Ashwell M (2013) Does Regular Breakfast Cereal Consumption Help Children and Adolescents Stay Slimmer? A Systematic Review and Meta-Analysis. Obesity Facts 6: 70-85.

 

Reklama