Děkujeme za další zajímavý příspěvek na dnešní téma. Šaty z půjčovny jsme tady dnes ještě neměli. O svých zkušenostech nám napsala čtenářka Hanka.

Dobrý den, vaše dnešní téma mě opravdu zaujalo. Já sama si moc věci nepůjčuji, ale mám dceru, která letos maturovala a půjčila si šaty na maturitní ples v půjčovně. Vyšly rozhodně levněji, než kdybych je měla kupovat, nebo nechávala šít. No levněji, jak se to vezme.

Po maturitním plese se konal ještě večírek a tam to ti mladí určitě pěkně rozjeli. Myslela jsem si, že se dcera raději převlékne do něčeho „civilněšího“, ale ty šaty jí tak slušely, že v nich chtěla zůstat co nejdéle. Samozřejmě, že nepřežily bez následků. Někdo jí je propálil cigaretou. To víte, v takovém chumlu popíjejících a kouřících by byl zázrak, kdyby se nic nepřihodilo.

Když nesla šaty zpátky do půjčovny, tak jí to samozřejmě pěkně spočítali. Naštěstí jí neúčtovali plnou cenu na pořízení nových šatů, ale jen část, protože to byla vada odstranitelná. Byl propálen jen volán, který se dal odpárat a šaty dál použít. Ale i tak to byla docela darda a já doufám, že dcera vzala ponaučení a příště dá na půjčenou věc větší pozor.

Vaše čtenářka Hanka

Maturitní ples je jen jeden

Máte také nějakou zkušenost s půjčováním věcí, milé ženy-in? Co si běžně půjčujete? Jsou to drobnosti od sousedky, knihy nebo filmy, nebo dokonce svatební šaty? Máte nějakou příhodu? Už se vám stal malér a půjčenou věc jste poškodila? Už se vám stalo, že někdo poškodil nebo ztratil věc, kterou jste půjčila vy?

Napište nám, ještě máte příležitost na redakce@zena-in.cz