not.jpg

Příběh lásky

Staňte se hlavními hrdiny příběhu o lásce, který vypráví parfémovaná voda Chloé Love Story. Něžné květinové tóny vás v okamžiku přenesou do romantické noční Paříže. Květinová romance se otevírá svěžími nótami bergamotu, citronu, grepu a neroli. Ty vzápětí střídá srdce plné růže, pomerančového květu a jasmínu, které doplňuje šťavnaté ovoce. V základu pak stojí hřejivé cedrové a kašmírové dřevo, pižmo a pačuli, jež vůni propůjčují smyslnost a hloubku. Prožijte i vy svůdný začátek, snový průběh a vždy šťastný konec vlastního příběhu o lásce.
6205190fca876obrazek.png

Magická atmosféra zaručena

Nic nevykouzlí u vás doma romantickou atmosféru tak rychle, jako vonná svíčka Souletto Lovely Time Orange & Lavender, která navodí pocit uvolnění jemnou vůní levandule a sladkého pomeranče. Toto spojení vás zaručeně dostane a dovede do správného rozpoložení těla i mysli. Když navíc začnou poletovat nad plamenem jemná srdíčka, i z běžného odpoledne se rázem stane zážitek.

62051927ce23eobrazek.png

Tvář k zulíbání

O zářivý a svěží look se postará multifunkční paletka na obličej Dermacol Contour Palette. Jemný shimmer, bronzovou záři i lehce růžová líčka vykouzlí na vaší pleti během pár tahů štětcem. A co víc, tato paletka v sobě ukrývá zrcátko, krásně voní a její obal s pohyblivými srdíčky z ní dělá opravdový skvost každé kosmetické taštičky.

62051948e12e6obrazek.png

Lokny k pohlazení

Hydratační regenerační olej Kérastase Elixir Ultime L’Huile Rose intenzivně pečuje o barvené vlasy a zvýrazňuje jejich odstín. Právě barvené vlasy často tíhnou k dehydrataci, bývají hrubé na dotek a bez života. Navraťte jim jemnost a lesk díky kombinaci čaje Imperial Tea, kaméliového a marulového oleje a pojistěte si vlasy, kterých se bude chtít každý dotýkat.
62051962278f4obrazek.png

Nechte se inspirovat a objevujte další produkty ze světa krásy a vůní na notino.cz
62064430b4373obrazek.png

Reklama