Přemýšlíte, kam letos vyrazíte na dovolenou? Rádi poznáváte naši zem a její okolí? Pak pro vás máme zajímavý tip, jak takovou dovolenou efektivně zrealizovat.

Pro mnohé z nás je dovolená spojena s rodinným prostředím, rádi se ubytováváme na místech, která nám zaručují soukromí. Na rozdíl od penzionů či hotelů nám tyto služby mohou poskytnout hezky zařízené chaty či chalupy soukromníků.

chata

Máte náladu si večer udělat oheň či grilovat maso a udělat si soukromou party? Vykoupat se v bazénu, kde se koupete jen vy a vaši blízcí? Kochat se přírodou, nebýt omezeni hotelovým pokojem?

Proč ne! Můžete si přece pronajmout objekt, který tyto podmínky splňuje. Navíc vyjde levněji než penzion či hotel.

Pokud sami nemáte chatu či chalupu, nebo jen chcete poznat jiné místo, není nic jednoduššího než si vyhlédnout nemovitost, která by vám vyhovovala, a pronajmout si ji. Pokud chcete trávit dovolenou se známými, velká část chat či chalup nabízí prostory pro více osob. Je to jen o tom vytipovat si místo, kam chcete jet, a poznat je a podívat se, zda v tomto regionu není k pronájmu.

Rádi bychom vám nabídli zajímavý tip na stránky, kde určitě najdete k pronajmutí nemovitosti, které uspokojí vaše představy. Specialistou je cestovní kancelář Régio www.ckregio.cz, pod kterou spadají stránky www.chata.cz, www.pampeliska.cz, www.j-morava.cz, www.hory365.cz

www.chata.cz je portál se zaměřením na pronájem malých rekreačních objektů (chat a chalup, rekreačních domů, privátů apod.) u nás, na Slovensku a v dalších evropských zemích.chata

chata

 

Dovolenkový a informační portál www.pampeliska.cz se zaměřuje na nabídku všech tipů ubytování a užitečných turistických informací a služeb v celé ČR.

chata

 

Specializovaný portál www.j-morava.cz nabízí ucelené turistické služby na jižní Moravě.

chata

Na portálu www.hory365.cz naleznete celoroční nabídku horských rekreačních objektů v nejatraktivnější oblasti v Rakousku a Itálii.

chata

Stránky jsou přehledné, členění objektů je řazeno do kategorií, stránky mají parametrické vyhledávání, zobrazení objektů na mapách, fotografie objektů jsou samozřejmostí. Nabídka je z destinací České republiky, Rakouska, Itálie, Chorvatska a Maďarska.

Jaké jsou výhody dovolené v pronajaté chatě či chalupě?

 • Díky ceně to může být levná, ale luxusní dovolená.
 • Najdete objekty pro 2 i pro 20 lidí.
 • Cestovní kancelář Régio nabízí jen prověřené objekty (s WC, koupelnou a dalším zázemím pro kvalitní dovolenou).
 • Součástí pronájmu je obvykle lůžková výbava (čistě vypraná).
 • Kuchyňka vždy obsahuje pro daný počet osob příbory, skleničky, šálky, talíře a nádobí na vaření.

Pokud si již objekt pronajmete a trávíte na vybraném místě svou dovolenou, můžete čerpat z dalších výhod.

Ve všech turistických oblastech je připravena síť poskytovatelů výhodných slev na vstupy na koupaliště, do bazénů, muzeí, na rozhledny nebo slevy v restauracích a v obchodech se sportovním a turistickým zbožím. Tyto zvýhodnění a slevy můžete kdykoliv využít. Stačí Vám k tomu pouze ústřižek z poukazu na pobyt, který získáte 14 dnů před nástupem na pobyt.

chata

Cestovní kancelář Régio nabízí další významné doplňkové služby:

 • bezplatná zelená linka 800 109 209
 • výběr z on-line katalogu i s možností on-line objednání
 • garance popisu (většinu objektů navštívil a popis objektu vytvářel produkt manažer)
 • možnost předfakturace od zaměstnavatele FKSP
 • pojištění storna
 • komunikace s majitelem přes operátora.

CK Régio www.ckregio.cz je přední českou cestovní kanceláří zaměřenou na domácí cestovní ruch. Naší specializací jsou pobyty v chatách, chalupách a rodinných penzionech v celé ČR a na Slovensku. V současnosti je tato nabídka nejširší svého druhu na trhu v ČR. Od roku 2004 se nabídka rozšířila o pobyty s vlastní dopravou v Rakousku, Itálii, Chorvatsku a Maďarsku.

Už jste si někdy pronajali chatu nebo chalupu? Máte to v plánu? Kam byste chtěli vyrazit? Napište nám o tom i o vašich zkušenostech, pokud jste takovou dovolenou podnikli.

Reklama