Musel to být šok. Libor a Jaroslava zjistili, že jejich Nikolka vlastně vůbec není jejich. Podezření měli už po porodu, když holčička vážící původně přes tři kilogramy náhle „zhubla“ o víc než půl kila. Záhadou také bylo, po kom by dítě tmavovlasých rodičů zdědilo blond kštici. Přesto se Libor k testům DNA odhodlal, až když holčičce bylo devět měsíců. A zpočátku prý svou ženu dokonce podezříval z nevěry. Dokud se neukázalo, že ani ona není matkou dítěte.

Podle informací uveřejněných v MF DNES už policie ví, kde je skutečná Nikolka, rodičům druhého dítěte to však zatím nesdělila. Obě rodiny tak čeká těžké rozhodování. Libor a Jaroslava chtějí zpět své biologické dítě, ale zároveň by neradi ztratili kontakt s Nikolkou, kterou tři čtvrtě roku vychovávali jako vlastní. Vše však bude záležet také na tom, jak se rozhodne druhá rodina.

Pokud svolí k postupné výměně dětí a udržování kontaktu, proběhne zřejmě všechno bez problémů. Pokud si však bude chtít dítě nechat, musí rozhodnout soud.

Jak byste se v takové situaci zachovala Vy? Dovedete si představit, že by se Vám stalo něco podobného? Že byste zjistila, že Vaše miminko není Vaše? Chtěla byste si nechat to, které vychováváte, nebo to druhé?

Hlasujete v anketě na hlavní straně!