Některé ženy si stěžují, že neví, kde se jejich drahé polovičky zrovna nacházejí. Moje švagrová ten problém nemá. Jsou vlastně jen tři možnosti, kde se může můj bratr nacházet.

První možnost je křeslo před televizí (a to velice často), druhá možnost, že je v práci (a to méně často) a třetí možnost, že se nachází v ONÉ místnosti (a to skoro pořád). Prý si tam čte a ani sám Coperfield asi netuší, že se v tak malém prostoru dá vydržet tak dlouhou dobu.

Jednou se má sestra bráchy nemohla dočkat, byli domluveni, že jí opraví  porouchaný vysavač. Když už to i mé trpělivé sestře bylo moc, vzala mobil a bráškovi zavolala. Mobil zvedla Terezka. Tak se jmenuje naše malá neteř. Na otázku, kde že má otce, odpověděla, že na záchodě. Když bylo jasné, že volání se prodraží, řekla Terezka, že mobil otci donese. A má ségra pronesla dnes už v naší rodině památnou větu: ,,Ty už zase sereš?"

Odpovědí jí bylo, že ano. Ale další hovor prokázal, že se nejedná o našeho bráchu, ale o úplně cizího pána, který má taky dceru Terezku a rodina prý ho neotravuje jedině, když sedí na záchodě, a tak tam pobývá taky velice často. Dodnes nám ségra neřekla, o čem se s tím neznámým bavila, ale prý si hezky popovídali.

Redakci a všechny ženy-in zdraví LudPa


Děkujeme za nádherný příběh :)

Přihodil se Vám také někdy "omyl" na WC? Povídáte si s lidmi na WC? Třeba se svou kamarádkou v sousední kabince? Podělte se s námi o své zážitky!

redakce@zena-in.cz


 

Reklama