Čtenářka Kometa nám napsala, co nejhoršího provedla své sestře. Já jí za děkuji za otevřenost, se kterou se nám všem se svým příběhem svěřila.

Dobré ráno milé čtenářky ženy in.


Asi většina z vás, která má sourozence, tak moc dobře ví, jaké to bylo žití. Nebylo to vůbec lehké.

Mám dva sourozence staršího bratra a straší sestru. Samozřejmě jsme se hádaly bili se, kradli si hračky, teda převážně já jim.

Se sestrou jsem se hádaly víc. Měla hezčí oblečení a hračky, protože já jsem všechno dělila po ní tak už to tak pěkné nebylo. Naši se rozvedli a naše vztahy se ze sestrou upevnily. 

Je tady, ale jedna věc, kterou jsem ji provedla a byla neodpustitelná. Stalo se to, když už jsme byly dospělí. Já jsem ve svých 25 letech spadla do drog.

Ona byla těhotná a já k ní přijela na návštěvu. Potřebovala jsem si dát dávku a zrovna mně to nešlo. Byla jsem steklá a nervózní a tak jsem ji přesvědčila, aby mně to píchla. Věděla jsem, že to nechce, ale moje argumenty byly silnější, než ty její a nakonec jsem ji zlomila a ona  to udělala.

Od té doby se ten vztah byl špatný. Dobře to dopadlo a já vím,  že jsem udělala to největší svinstvo. V komunitě, když jsem se s tím to svěřila, tak jsem dostala pěkně nadáno. Prý je to nejhorší svinstvo co může být donutit někoho blízkého, aby pomáhal, při sebevraždě.

 Ségra promiň, ale jsem celá na měkko to asi ty hormony.
Jinak sestra nebyla žádný svatoušek,  pokaždé mně přebrala kluka potvora :-DDDDDD

Kometa
Tento text nebyl redakčně upraven


I od vás ostatních čekám vážné i nevážné příběhy na téma:

  • Co vám nejhoršího provedl váš bratr, nebo sestra?
  • Co nejhoršího jste jim na oplátku provedla vy?

Na vaše příběhy i úvahy se těším na e-mailu

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás odměním překvapením. Které snad zahřeje…

Reklama